Přejít na obsah

Frederique Constant WORLDTIMER


Vit

Doporučené příspěvky

Jsou to krasne osobite hodinky. Gratuluji. Jen z nich prosim Te sundej ten mesh. Jestli dobre vidim, tak to je ten shark. Vyzkousej treba tmave modrou navy kůži, to by mohlo fungovat. A neobvykly to bude taky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou to krasne osobite hodinky. Gratuluji. Jen z nich prosim Te sundej ten mesh. Jestli dobre vidim, tak to je ten shark. Vyzkousej treba tmave modrou navy kůži, to by mohlo fungovat. A neobvykly to bude taky

 

Díky Romane, vidíš dobře.

Na léto ten mesh není špatný.

V zimě jim dopřeju kůži.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě,že kůže těmto hodinkám padne nejlépe,ale ten mesh vypadá fantasticky.Koupil jsem si k Movádům rovněž mesh,sice jemnější a jsem moc spokojený.Mají na něm svůj půvab a na první pohled více zaujmou(myslím teď ty FC),takže za mě :thumbsup_anim:

 

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš je moc krásné. Co tam FC dává za strojek? Nebo je to nástavba?

 

Měl by to být jejich kalibr (FC-718), vycházející z jejich kalibru FC-710.

ZDROJ

 

Hodinky nádherně (relativně) hlasitě tikají.

Člověk to v tiché místosti (kde hučí jen PC) slyší i 20cm od ucha.

Jako Unitas, ale rychleji.

Upraveno uživatelem Vit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc hezký fotky!

Mohu poprosit o vysvětlivku k té části ciferníku, co znázorňuje, zda je noc nebo den? Z fotek je vidět, že se i během dne otáčí, ale nijak to nesouvisí se skutečným časem. Jak to teda je?

 

Omlouvám se hloupý dotaz, ale hlava mi to prostě nějak nebere...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc hezký fotky!

Mohu poprosit o vysvětlivku k té části ciferníku, co znázorňuje, zda je noc nebo den? Z fotek je vidět, že se i během dne otáčí, ale nijak to nesouvisí se skutečným časem. Jak to teda je?

 

Omlouvám se hloupý dotaz, ale hlava mi to prostě nějak nebere...

 

Dvoubarevné mezikruží se otočí kolem dokola 1x za 24 hodin a ukazuje čas v různých pásmech.

Vnější mezikruží (s názvy měst) se (pomocí korunky) při nastavení času nastaví (otáčením) na danou lokalitu (po nastavení času se už toto mezikruží netočí).

Noc a den je indikována dvěma barvami prstence s čísly 1-24.

Je to z toho pochopitelné?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No práve som sa chcel spýtať na otáčavosť medzikruží, a hlavne jej čitateľnosť u pozícii "6". Vysvetlil si to dobre, tomu rozumiem, ale odpočet času v tej pozícii by ma zaujímal. Inak samozrejme máš nádherný kus, jeden z naj od FC.

 

Děkuju, čitelnost okolo šestky je horší, ale ta komplokovanost a funkce mi to vynahrazují.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...