Přejít na obsah

Pochvalte sa svojimi KRASKAMI!!!


A@A

Doporučené příspěvky

No nepotěšili jste mě. U mě by to bez zadních dveří nešlo, 2 malý děti prostě nezapřu :-) Ale taky nezapřu, že emoce mám jinde než u spotřeby kombíku TDCi. Prostě to nějak skloubit a to estéčko mi přijde, že je tam dost value for money. A ta oranžová by doma prošla bez obhajoby :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 480
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No nepotěšili jste mě. U mě by to bez zadních dveří nešlo, 2 malý děti prostě nezapřu :-) Ale taky nezapřu, že emoce mám jinde než u spotřeby kombíku TDCi. Prostě to nějak skloubit a to estéčko mi přijde, že je tam dost value for money. A ta oranžová by doma prošla bez obhajoby :-)

Jestli je to takhle, tak petidverovy ST vubec neres a jdi do nej .. nemas primy srovnani s 3D verzi a hlavne - vubec to neni spatny auto! Naopak! :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

gas:

Vozítko pro nestěhovavou rodinu (žádná chata, žádný pes, maximálně kola/lyže na střeše). Aktuálně to mám: 30% město, 60% ČR, 10% Evropa (poměry se mírně mění jak rostou děti a snáší delší trasy). Možnost blbnutí pro radost kde se to smí.

Máme v rodině jen jeden řidičák, jednu garáž a proto hledám jedno kompromisní auto. Zjistil jsem, že prostě nejsem kombíkový-dieselový typ. Určitě má velký význam i cena, která je u estéčka hodně dobrá.

 

Onion:

STi a EVO jsou na úrovni focusu RS to už bych nevyužil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AAAAAAACCCCCCCHHHHHHHHHHHH, jak jsi byl spokojený s tou pětkou, jaký tam byl motor a co máš v té trojce.

Only.

no, v petce byl 525d, ten prvni, tzn jeste 2,5l, 170neco PS, ted mam 330xd, 231PS a je to lepsi :) v petcemotor super, na to auto relativne dostacujici, i kdyz trilitr je proste trilitr, no 330xd mazec kara, jen ctyrkola a automat zerou jak svina, tzn ve meste se pod 9,3 nedostanu. i kdyz, ted pojedu do zlina objasnit prekroceni rychlosti, takze mozna se uz zacnu plazit hlemyzdim tempem potom. jinak po dalnici z prahy do brna prselo jak svina takze max 120 a spotreba 8,3... ta petka jezdila dalnici do 160 za 7,5 a mesto 8,5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S ohledem na to, že jste mně tady rozmluvili Touarega, tak sem zatím hodím alespoň svoji letitou Boru. Pravda, žádný žihadlo to není, ale jsem s ní opravdu spokojenej. Vyjela zrovna z myčky, tož je jak nová :)

To ti rovnou v mycce i vymenili karoserii ne? Vypada jak ze sourumu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ti rovnou v mycce i vymenili karoserii ne? Vypada jak ze sourumu ;)

 

Člověče je to divný - kvalita toho červenýho laku mě už při nákupu docela mile překvapila.... Nakoupil jsem 11/2003 a doteď jsem najezdil cca 68 000 a to hlavně různý dálnice. Takže nejsem rozhodně žádnej kamioňák:) . Navíc doma je ještě jedno auto, tak to střídám. Ale je fakt, jsem byl nedávno na pročištění škrtící klapky v Jarově a servisák mně nechtěl věřit, že s ní vůbec jezdím :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak to jsme dva.. já mám aké u Fordu cenové zvýhodnění... ale já Ford vůbec nemusím... takže ho nevyužívám. :)

Jinak se schválně koukni na Leon FR a nebo Cupra.. nevím jakou vhodu ti kluciod Forda dal, ale aby to náhodou nebylo nastejno jako když si koupiš Leona bez výhod... :) I to se občas může stát... a musím říct, že jsem seděl v černém Leon Cupra... kam se na to STčko sralo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AAAAAAACCCCCCCHHHHHHHHHHHH, jak jsi byl spokojený s tou pětkou, jaký tam byl motor a co máš v té trojce.

Only.

 

no, v petce byl 525d, ten prvni, tzn jeste 2,5l, 170neco PS, ted mam 330xd, 231PS a je to lepsi :) v petcemotor super, na to auto relativne dostacujici, i kdyz trilitr je proste trilitr, no 330xd mazec kara, jen ctyrkola a automat zerou jak svina, tzn ve meste se pod 9,3 nedostanu. i kdyz, ted pojedu do zlina objasnit prekroceni rychlosti, takze mozna se uz zacnu plazit hlemyzdim tempem potom. jinak po dalnici z prahy do brna prselo jak svina takze max 120 a spotreba 8,3... ta petka jezdila dalnici do 160 za 7,5 a mesto 8,5

 

Ve Zline jsi to pujcil osobe blizke, ne ? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...