Přejít na obsah

Pochvalte sa svojimi KRASKAMI!!!


A@A

Doporučené příspěvky

M3 mela pevnou skladaci strechu :). Problem je, ze pridavala vahu na zadku a v zatackach to bylo trochu citit.

 

Nemluvil jsem přímo o M3 s tou plátěnou střechou, jen jsem to blbě napsal :worried_anim: . Myslel jsem to o jízdních vlastnostech, protože ty bych u M3 obětoval jen nerad (a přeci jen je ta váha a větší torzní netuhost asi znát). že si to v cabriu všechno víc užiješ je pochopitelně svatá pravda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 480
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...

Ahoj všeci,

také si dovolím přidat zde obrázek své "hračky". Krom probouzející se vášně k hodinkám mě také baví se "šťourat" v autě, v klidu, beze spěchu... tak jsem si pořídil tohle. Proč tohle? Protože tyhle auta znám od 80tých let (není to moje první auto této řady), přesně vím kam šáhnout, mám spousty dílů, atd. Takže to není o penězích, ale o vztahu k této řadě 9x4. A jak říkám, je to na "hraní" - na zábavu - na běžné ježdění mám jiné auto.

 

200811051731_porsche%20pohled1.jpg

200811021538_interierlevy.jpg

 

Jen pro doplnění - je to základní model z roku 1985, obsah 2,5, výkon 163 PS, transaxle, kola 245/45/16" a 225/45/16"

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všeci,

také si dovolím přidat zde obrázek své "hračky". Krom probouzející se vášně k hodinkám mě také baví se "šťourat" v autě, v klidu, beze spěchu... tak jsem si pořídil tohle. Proč tohle? Protože tyhle auta znám od 80tých let (není to moje první auto této řady), přesně vím kam šáhnout, mám spousty dílů, atd. Takže to není o penězích, ale o vztahu k této řadě 9x4. A jak říkám, je to na "hraní" - na zábavu - na běžné ježdění mám jiné auto.

 

200811051731_porsche%20pohled1.jpg

20081021538_interierlevy.jpg

 

Jen pro doplnění - je to základní model z roku 1985, obsah 2,5, výkon 163 PS, transaxle, kola 245/45/16" a 225/45/16"

 

 

Zdravím tě kolego!

 

krásnej zachovalej kousek, jde vidět že se s tím mazlíš :)

 

PS: jezdíš na nějaký Porše srazy?

Upraveno uživatelem Jeremy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím tě kolego!

 

krásnej zachovalej kousek, jde vidět že se s tím mazlíš :)

 

PS: jezdíš na nějaký Porše srazy?

 

Ahoj kolego,

 

kousek je zachovalý, nicméně teď prochází menší renovací (nový celolak + přečalounění sedadel, mechanika je ok). Na nějaké srazy se chystám, určitě na letní 924/944 sraz v Čáslavi a možná v září do Liberce. I ve Zlíně má něco být, tak uvidíme.

 

Dalik

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kolego,

 

kousek je zachovalý, nicméně teď prochází menší renovací (nový celolak + přečalounění sedadel, mechanika je ok). Na nějaké srazy se chystám, určitě na letní 924/944 sraz v Čáslavi a možná v září do Liberce. I ve Zlíně má něco být, tak uvidíme.

 

Dalik

 

 

Do Zlína bych se možná i podíval, ale nevím jestli tam uvítají 911náctistu :thumbsup_anim: Bývají tam i jakýkoliv 911ky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

164 V6 turbo by měl být dvoulitr, 202 koní, 271Nm / 3000 ot./ to je super při takových otáčkách!/ 237 km/h a 8,2 z 0 na 100. Jestli to je ono, tak je to paráda, jen ta tarakce předního náhonu bude problematická. Ale parádní supervozítko, když se nesype

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kolego,

 

kousek je zachovalý, nicméně teď prochází menší renovací (nový celolak + přečalounění sedadel, mechanika je ok). Na nějaké srazy se chystám, určitě na letní 924/944 sraz v Čáslavi a možná v září do Liberce. I ve Zlíně má něco být, tak uvidíme.

 

Dalik

 

Ozvi se mi prosim, az budes vedet termin te Caslavi. Mam to z Kutne Hory, coby jeden kamenem dohodil a aspon pri te prilezitosti zase procpu trochu krasy do mistniho vydani Deniku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...