Přejít na obsah

ROLEX Explorer


Návštěvník maxipesfik

Doporučené příspěvky

Pořád nechápu, proč se dává rovnítko mezi "autor vlákna o hodinkách" a "autor hodinek ve vlákně předkládaných, příp. jejich výrobce"... To jako, že autor vlákna o AP je super a autor vlákna o "obskurní značce" je blb? Myslíte, že Maxipes neví, čím by vám udělal radost? Myslíte, že neví, kde najít info o HH hodinkách? Kdyby byl řiťolez, tak sem bude sázet samý ybló atd. a bude si užívat výsluní slávy a chvály, jakej je to pašák.

 

Nepotřebuju se dívat na hodinkovej svět růžovejma brejlema. Zajímá mě všechno. To dobrý i to špatný. A jestli jsou hodinky ve vláknech, který sem dává Maxipes špatný? Velmi často to je věc vkusu a i tak jsem za to rád a Maxipsovi za to děkuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Alda

Pořád nechápu, proč se dává rovnítko mezi "autor vlákna o hodinkách" a "autor hodinek ve vlákně předkládaných, příp. jejich výrobce"... To jako, že autor vlákna o AP je super a autor vlákna o "obskurní značce" je blb? Myslíte, že Maxipes neví, čím by vám udělal radost? Myslíte, že neví, kde najít info o HH hodinkách? Kdyby byl řiťolez, tak sem bude sázet samý ybló atd. a bude si užívat výsluní slávy a chvály, jakej je to pašák.

 

Nepotřebuju se dívat na hodinkovej svět růžovejma brejlema. Zajímá mě všechno. To dobrý i to špatný. A jestli jsou hodinky ve vláknech, který sem dává Maxipes špatný? Velmi často to je věc vkusu a i tak jsem za to rád a Maxipsovi za to děkuju.

+1. Nenapsal bych to lepe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maxipse Fíku, svým předchozím postem jsem se pokusil žertem poukázat na změnu v charakteru hodinářských značek, jejichž novinky postuješ. (Možná jsem nezaznamenal změnu, která nastala již dříve.)

 

Jinak si dovoluju navrhnout, že když kromě fotky a možná nefunkčního linku na web výrobce (můj prohlížeč skočí na rolex.com, nikoli na stránku s uvedeným modelem) taky napíšeš, jestli jsi tento model postnul, protože se Ti zkrátka líbí, nebo co je na tomto konkrétním modelu Exploreru zajímavého, čím se liší od explorerů předchozích, tak v mých očích informační obsah Tvého postu stoupne o tisíc procent.

 

petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • Po letech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...