Jump to content

Recommended Posts

Posted

Citizen Skyhawk Blue Angels JR3090-58L vs Citizen Promaster Titanium AV0020-55H Eco Drive -- rozhoduji se mezi temito dvema kousky, kter by jste mi doporucili???

 

diky za kazdy nazor

 

mikey

Posted

A nejaky odkaz?? omlouvam se, ale nemam moc casu...

 

osobne se mi vic liby ty Promaster AV0020-55H

 

uf, já bych doporučil ještě chvilku pročítat forum a změnit priority ;)

 

Posted

ano - o trochu, ale budou moc lehký a moc nepřehledný a uniká my smysl ukazatele power reserve která je zde 8 měsíců (eco drive)

Posted

hmm to je asi pravda, ten ukazatel je asi opravdu k nicemu, na druhou stranu se mi libi safirove sklicko, titan a automat. (navic kamarad ma prave tyto modely a nabizi mi je dost vyhodne -- nevhodne darky...)

 

ted mam sectory, ale ne automaty, ze zacatku taky vypadaly velky, ale asi je to o zvyku...

 

a neco na doporuceni -- automat, safir atd.??

 

a omlouvam se za svou lenost a diky za rady

Posted

ok ok :-)

 

safir mam na sektorech, nemam titan, ale nejakou slitinu a baterka mi vzhledem k absenci servisnich stredisek sectoru v CR nevyhovuje.

 

Eco-drive by mel byt samonabijeci -- cili vlastne baterka s autonabijenim na nekolik let (garance 4), je to tak nebo jsem opet vedle??

Posted

pak me napadji jeste Promaster AV0030-60E -- ty maji cislice na ciferniku, takze by mohly byt prehlednejsi a jsou z oceli, takze by nemusely byt uplne lehke...

Posted

já původně myslel úplně jiné hodinky...ale to chce čas, jestli se ti tyhle líbí tak si vyber podle svého vkusu, vyloženě špatné nejsou ani jedny

Posted

ok, rekneme ze ty AV0020-55H muzu mit kolem 10K, to je vic nez slusna cena. na 21jewels jsem je nasel za $480 ...

 

ale klidne si necham poradit a prevelet uplne jinam, daleko od eco drivu

 

diky za trpelivost

  • 2 weeks later...
Posted
tj. http://www.chronoshop.cz/ hmmm koukam na to, diky za tip, asi jeste dnes objednam ty cerne samurai

 

 

Mozna jen na ókraj tohoto vlakna, ale vsiml jsem si na chronomagu, ze je zde lehky odpor proti znacce citizen. Osobne s ni mam jen pozitivni zkusenosti.Co vy?

 

Dikes

Posted
Mozna jen na ókraj tohoto vlakna, ale vsiml jsem si na chronomagu, ze je zde lehky odpor proti znacce citizen. Osobne s ni mam jen pozitivni zkusenosti.Co vy?

 

Dikes

 

Ja jsem snima maximalne spokojenej kvalitni zpracovani eco drive atd ja mam citizn rad :) aby ne kdyz mam piloty zejo :))

 

  • 3 weeks later...
Posted

Messiah: Přesně tak. Musím přiznat, že se mi drtivá většina produkce Citizen i Seiko nelíbí. Vyjímkou jsou dle mého názoru právě zmíněné Piloty od Citizen (mám AS2031-57E) anebo od Seiko: Premier Automatic SPB005J1 a pár dalších kusů. Nevidím nic špatného pokud někdo pokukuje po Eco-drive, Seiko Kinetic nebo i standartnímu Quartzu. Potřeboval jsem hodinky pro každodenní nošení a sport... chtěl jsem titan (nemam rád 200g železa na ruce :sweatdrop: ), vodotěsnost alespoň 100m, safír sklo, relativně decentní vzhled a hlavně přesnost (radio-controlled). Sehnal sem je přes e-bay za cca 11.500,- vč. poštovného. Jako poměr výkon cena mi to přijde skvělé. Samozřejmě přiznávám, že zdejší názor, že toto fórum náhodné čtenáře těžce poznamená je přesný :smile_anim: Až uvidím automaty, které si získají mé sdrce, a vejdu se u nich do 20-ti tisíc půjdu do nich.... zatím jsem je neviděl... :crying_anim:

 

Posted
Messiah: Přesně tak. Musím přiznat, že se mi drtivá většina produkce Citizen i Seiko nelíbí. Vyjímkou jsou dle mého názoru právě zmíněné Piloty od Citizen (mám AS2031-57E) anebo od Seiko: Premier Automatic SPB005J1 a pár dalších kusů. Nevidím nic špatného pokud někdo pokukuje po Eco-drive, Seiko Kinetic nebo i standartnímu Quartzu. Potřeboval jsem hodinky pro každodenní nošení a sport... chtěl jsem titan (nemam rád 200g železa na ruce :sweatdrop: ), vodotěsnost alespoň 100m, safír sklo, relativně decentní vzhled a hlavně přesnost (radio-controlled). Sehnal sem je přes e-bay za cca 11.500,- vč. poštovného. Jako poměr výkon cena mi to přijde skvělé. Samozřejmě přiznávám, že zdejší názor, že toto fórum náhodné čtenáře těžce poznamená je přesný :smile_anim: Až uvidím automaty, které si získají mé sdrce, a vejdu se u nich do 20-ti tisíc půjdu do nich.... zatím jsem je neviděl... :crying_anim:

Asi tak ... :) Ja uz jsem si vybral ale zatim jsem ve stadiu setreni jsou kapánek drazsi Omega Seamaster planet ocean chronograph 70tyček zrovna nemam :crying_anim02:

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...