Přejít na obsah

Victorinox INOX


People

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 106
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já použiji raději kladívko a na ruce zase hodinky. On kdyby mi ten obrňák přejel tu ruku i s hodinkama, asi by mě moc netěšilo, že jdou. Stejně si myslím, že by nebyly jediné, co by to přežily. A co, štípat dříví, střílet, hrát golf, to musej pořádný mechaniky vydržet taky. A jestli ne, tak je doba na to, aby je někdo udělal, pěkně se všema anti... co existují, od zamykacích rotorů po odpružené indexy :) a kdo jinej by to zvládnul, než tahle značka s nerozbitelnym quartzem co potřebuje kolem pouzdra ještě další futrály.

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten quartz je spolehlivý a když se poto, tak jej za pár šupů vyměníš. Já jsem s vnitřnostmi smířený. Hodinky tahám už snad přes rok všude a pořád se mi nepřestaly líbit. Ostatní vytáhnu hodně svátečně.

Upraveno uživatelem azeppelin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak už k nám dorazily na prodejnu! :) Viz náš příspěvek v Helveti vlákně.

Přijďte si nové potápky (ale klidně i ty původní) I.N.O.X. prohlédnout k nám na prodejnu. Rádi Vás uvidíme. 

 

http://www.helveti.cz/victorinox-inox-pro-diver-241733

http://www.helveti.cz/victorinox-inox-pro-diver-241734

 

Pro členy Chronomagu v akční ceně za 11990 Kč.

 

post-21335-0-52865600-1462463005_thumb.jpgpost-21335-0-96754500-1462463012_thumb.jpgpost-21335-0-35847800-1462463019_thumb.jpgpost-21335-0-94949200-1462463026_thumb.jpgpost-21335-0-79085700-1462463034_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Trochu oživím toto vlákno....

 

Měnil jste někdo řemen? Pro rozteč 21 mm, kterou tyhle hodinky mají, není skoro nic k mání třeba na strapshopu. Buď 20 nebo 22. Když se vezme řemen nebo guma 20 mm, jak to vypadá? Nebo se tam dá nějak narvat 22 mm? Ty originální řemínky se mi nelíbí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu oživím toto vlákno....

 

Měnil jste někdo řemen? Pro rozteč 21 mm, kterou tyhle hodinky mají, není skoro nic k mání třeba na strapshopu. Buď 20 nebo 22. Když se vezme řemen nebo guma 20 mm, jak to vypadá? Nebo se tam dá nějak narvat 22 mm? Ty originální řemínky se mi nelíbí.

20 mm je nesmysl, bude to plandat a hrozí nebezpečí vypadnutí stěžejek. Zkusil bych ten o číslo větší /22/, i podle doporučení Ušouna. Mně se např. do 19 mm Casio zcela s přehledem podařilo dát silikonovou dvacítku, totéž proběhlo i u 17 mm s osmnáctkou. Domnívám se, že zde se bude jednat o zcela analogickou situaci. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

ahojte, zvazujem kupu novych hodiniek na sport a na outdoor aktivity, pacia sa mi titanove INOX ale tiez aj Certina DS Podium GMT a neviem sa rozhodnut, viete mi poradit na zaklade vlastnych skusenosti majitelov INOXov, ci ist do nich alebo radsej do Certiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám ty INOXY od července a nosím je na střídačku s G-SHOCK. Spíš do práce, než na outdoor. Mám ocelovou verzi s ocelovým tahem. I z toho běžného nošení jsou leštěné plochy samá vlásečnice. Sklo je ok, ale na to pouzdro se snad stačí křivě podívat a je tam vlásečnice. Spona náramku je taky už dost jetá. Celkově je pro mne odolnost toho materiálu dost zklamáním. A to zcela jistě nemám nějaké fejky, kupoval jsem je ve Švýcarsku přímo u dealera Victorinox.

 

Jinak přesnost je perfektní, asi 3 sekundy za měsíc do plusu. Na ruce je to pořádný kus hodinek, něco jako monstra v quartzu. Ovšem ta cena je tedy ukrutná. Dneska bych asi volil jinak, za ty prachy bych pořídil jedny pěkný steinharty a ještě géčka na outdoor. Ale pokud se ti líbí, určitě ti dobře poslouží. Jen počítej s velkou ztrátou hodnoty při případném prodeji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno ja mam este taku starsiu prvu verziu tych INOX v ocelovom prevedeni na silikonovom remienku.

Zvladaju uplne vsetko ci uz sauna, blato, voda, bicykel alebo hocico. Nemaju problem.

Dokonca somnou boli aj na Spartan race a v pohode. Dajake male skrabanceky su ale nic extra. Proste su podla mna naozaj odolne.

Ja ich mozem len odporucit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vono, když už je ten Baselworld... tak zanedlouho z inoxů můžete udělat i on/ona hodinky. Něco jako když si koupíte voba stejný šusťákový soupravy. Victorinox, mimo jiného, představil modely v rozměru 37mm.

 

 

Victorinox-Baselworld-2017-Inox-V-11-WAT

PS: presskit

Upraveno uživatelem azeppelin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mal som ich uz v kosiku a dosiel kolega s otazkou: preco nie Tissot T-Touch expert Solar? vypadaju dobre, solarne nabijanie je lakadlo. a teraz poradte Inox alebo T-Touch, su to rozdielne styly hodiniek, jedno maju spolocne su na outdoor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vono, když už je ten Baselworld... tak zanedlouho z inoxů můžete udělat i on/ona holinky. Něco jako když si koupíte voba stejný šusťákový soupravy. Victorinox, mimo jiného, představil modely v rozměru 37mm.

 

 

Victorinox-Baselworld-2017-Inox-V-11-WAT

PS: presskit

Konecne inox ve spravne velikosti
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vcera som sa rozpraval s predavacom v obchode ohladom porovnania T-Touch a Certina DS, nepriamo naznacil ze t_touch ma limitacie pri outdoor aktivitach (niekdo tu na fore pisal ze sklicko moze prasknut pri tlaku), aj ked to bola predajna luxusnych hodiniek pousmial sa a neoficialne mi doporucil Suunto. Takze inox. certina ds alebo suunto :) sa mi to nejak komplikuje :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konecne inox ve spravne velikosti

Ale ty klasiky nejsou kdovíjak velké. V 37mmm to bude, díky masivnější lunetě, vypadat ještě menší.

 

vcera som sa rozpraval s predavacom v obchode ohladom porovnania T-Touch a Certina DS, nepriamo naznacil ze t_touch ma limitacie pri outdoor aktivitach (niekdo tu na fore pisal ze sklicko moze prasknut pri tlaku), aj ked to bola predajna luxusnych hodiniek pousmial sa a neoficialne mi doporucil Suunto. Takze inox. certina ds alebo suunto :) sa mi to nejak komplikuje :D

Když je ženská těhotná, tak občas neví zda-li kyselou vokurku, nebo čokoládový lanýže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ty klasiky nejsou kdovíjak velké. V 37mmm to bude, díky masivnější lunetě, vypadat ještě menší.

 

Když je ženská těhotná, tak občas neví zda-li kyselou vokurku, nebo čokoládový lanýže.

:D si trafil po hlavicke, poznam velmi dobre z domu :D . pravda je ta, ze INOXy ma velmi zaujali, Certiny boli uplne prve co som zvazoval ako outddor hodinky. kym som nenasiel INOXy, suunto ma zaujali po precitani recenzii :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...