Přejít na obsah

STEINHART Marine Chronograph bronze premium


hipgnosis

Doporučené příspěvky

Proc hodinky co maj v nazvu Marine maj jen 3at bejt 10 jdu do nich hned

Já si myslím, že námořník se koupe jen velmi nerad. Myslím v moři, jinak nevim. Ciwe já si ty hodinky snad koupím nebo já nevím. Ale musel bych na ten průhled dát nějakou samolepku nebo kus něčeho.

Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěknej kousek, perfektní spojení to marine-mořskej vzduch-bronz. Líběj se mi.

Ještě platí, že kapitán má zůstat na potápějící se lodi jako poslední? Když by ho stihli evakuovat, WR nepotřebuje, jestli by šel s lodí...tak taky ne.

Taky bych se ale přimlouval za těch 10 atmosfér, jeden nikdy neví.

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výtečný nápad s posunem funkcí a poučené a důsledné provedení - ale až moc - v tom si myslím tkví trochu problém, o kterém píše Viktor. Konkrétně - zatímco sčítač na 6 je super a dokonce je tam šestka, což je skvělý, tak ten horní, je příliš poplatný rezervě chodu - a to mi nefunguje, rozhodně ne dlouhodobě. Tam by to chtělo nějaké originálnější a účelnější řešení, které by možná tak neevokovalo marine chronometer. Líbí se mi ten cifr, co vypadá fakt jako smalt. Až bude limitka s červenou 12 a s 30, bude těžké odolat. Bronz jim sedí náramně.

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc pěkný, jen k tomu retro stylu mohly být trochu menší, 42 mm by bylo akorát. Můj nejmilejší kalibr 7750 v Top verzi! Hodinovou a minutovou ručku bych raději černou pro lepší čitelnost. Bohužel WR to celé zabíjí. Jako námořník vím, že i kapitán se občas namočí. (Tomu posedu říkáme můstek :lol2:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc pěknej retrostyl. Ta nízká WR by mi nevadila, počítám, že by u mě nanejvýš zmokly. Ale asi by mi fakt vadil ten celkovej statickej projev. Na hodinkách mám rád alespoň nějakej pohyb a mít kvůli tomu puštěný stopky by se mi nechtělo. Ten cifr je úžasnej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale šance ze se hodinky namocej je docela velka ne?

Naprosto souhlasim,ty 3 jsou dost nanic, co boure,silna vlhkost???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • Po letech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...