Jump to content

Dzos

Recommended Posts

• 1 month later...
  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Díky Richarde za super hodinky. Dohoda proběhla jako vždy velmi rychle a hodinky snad od Richarda odešly ještě dříve než má platba. Perfektně zabalené ve čtyřech obálkách které jsem "loupal" jako vrstvy cibule než jsem došel k jádru. Díky

• 1 month later...

S Richardem jsme provedli už druhý hodinkový obchod a všechno dopadlo dle domluvy. Takže za mě spokojenost, doporučuji ostatním, děkuji a budu se těšit někdy příště u dalších vintážních hodinek.

• 3 weeks later...

Můj první obchod s Richardem a velká spokojenost, jak s komunikací tak i s dodaným "zbožím"... :rolleyes: Ještě jednou děkuju a přeju další dobré obchody!

post-53456-0-27805300-1492538493_thumb.jpg

• 2 weeks later...

Již několikátý nákup a Richarda a vše perfektně podle dohody a rychle. Navíc, částku jsem posílal nadvakrát a hodinky odesílal už po připsání první části, takže díky za obchod a za důvěru.

• 4 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Druhý obchod s Richardem (ač opět jen na dálku), tentokrát však s puncem gentlemanství - Richard pro mě na e-bay hodinky koupil, zaplatil (nemám paypal) a po doručení mi je přeposlal. Upřímně oceňuju ochotu a vstřícnost a ještě jednou děkuju! :notworthy:

• 4 weeks later...
  • 2 months later...