Přejít na obsah

Pavel K. - fotky mých hodinek


Pavel K.

Doporučené příspěvky

Vitej zpet Pablo, rad sem zase do Tveho vlakna juknu. Ty Seiko anadigi jsou velice zajimave ;) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 181
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Musím říct, že u tebe jsem měl Fortisy vysloveně zafixované a teď mi to tu nějak chybí, ale jinak je to povedený restart s klasikou v podobě SKX a s dalším hodně netradičním a pěkným kouskem od Seika. Ty ana/digi jsem do teď vůbec neznal a vypadají dobře.

Tak ať se daří v restartu a jsem zvědavý, kam tě to zavane dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jsi divoch, klidne posli Strasne se mi na nich libi ten modry antireflex. Nechci tu Pavlovi plevelit vlakno, ale co vas primelo se jich zbavit? Ja mam trosku strach z velikosti. Sice by mely byt 42mm, ale pusobi dost masivne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok potrápím tě :) foto ti hodím kdyžtak do SZ, ať to tu Pavlovi neplevelíme, tuplem když už ani u něj nejsou Fortisy aktuální.

Hele u mě byly příčinou prodeje Omegy, co víc k tomu říct :) Jinak nemám nic, co bych proti nim řekl, byly super. Masivněji působí kvůli tomu, že pouzdro sice má 42 mm, ale luneta přesahuje a má cca 44 mm, ovšem hodinky mi díky nožkám, které jdou hodně dolů a plochému dýnku na ruce sedly, jako snad ještě žádné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem rád, že se fotky líběj. Fortisky byly fajn a moje nej hodinky, ale zbavil jsem se všeho pro úspěšný restart. Dlouho jsem s tím zápasil, ale nakonec se rozhodl prodat i je. Uvidím časem jak se mě po nich bude stýskat ;) Zatím mám v plánu pořídit v létě Suma, a líbily by se mě i nějaké chrona s "vůní benzínu" ale to je zatím daleko a kdoví, co mě do tý doby přelítne přes nos :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo neměl Fortisky neví co je žít   :) . Pavla vynikající fotky hodinek ovlivnili v nákupu nejednoho chronomagora, včetně mě   ;). K tomu restartu a vůbec, ono je hrozně těžké v takové konkurenci zůstat na místě i když seš v duchu vlastně spokojenej, ale ten vývoje je sám o sobě zajímavej a postřehy od Pavla vždycky měly hlavu a patu a rád si je přečtu, zvlášť když máme s Pavlem, dovolím si říct, podobný vkus.   :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo neměl Fortisky neví co je žít   :) . Pavla vynikající fotky hodinek ovlivnili v nákupu nejednoho chronomagora, včetně mě   ;). K tomu restartu a vůbec, ono je hrozně těžké v takové konkurenci zůstat na místě i když seš v duchu vlastně spokojenej, ale ten vývoje je sám o sobě zajímavej a postřehy od Pavla vždycky měly hlavu a patu a rád si je přečtu, zvlášť když máme s Pavlem, dovolím si říct, podobný vkus.   :)

S Fortiskama souhlas :) A jinak dík ;)

A s tím vkusem souhlasím, taky jsem si všiml ;)

 

post-7078-0-21642400-1457542390_thumb.jpgpost-7078-0-69969400-1457542390_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...