Jump to content

Pavel K. - fotky mých hodinek

Recommended Posts

• Replies 181
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pavle tyhle Suma neznám  :) . Pěkná práce  ;) . Byly plánovaný nebo nějaká náhlá pěkná nabídka.

Díky.

No Suma jsem chtěl, a rád bych na nich střídal řemeny. Ale nemůžu překousnout tu mezeru od pouzdra a trochu mě vadí i ta šířka jen 20mm. Jsou parádní, ale jen na origo tahu. Přemýšlím ještě o nových želvách, nebo nějakých jiných potápkách na tahu s provrtanýma nožkama pro snadnou a rychlou výměnu řemenů.

Plánovaný nebyly, ale chtěl jsem buď nějaký lepší chrona v quartzu, nebo něco jinak pro mě zajímavého. Konkrétní představa nebyla. Hodil jsem poptávku. a tyhle se mě líbily nejvíc :)

• 1 month later...

Pablo mas je moc pekny

Jsou super. Vidim, ze jsi sehnal jeste verzi bez X na cifru. Nebo to jsou "druhorucni"? Kazdopadne at delaji radost, je videt, ze to zase pekne rozjizdis

Pablo mas je moc pekny

Díky

Jsou super. Vidim, ze jsi sehnal jeste verzi bez X na cifru. Nebo to jsou "druhorucni"? Kazdopadne at delaji radost, je videt, ze to zase pekne rozjizdis

Dík. Jsou "druhoruční". Tahle verze bez X se mě líbí stejně víc ;)

Jj, verze bez X je lepsi, o tom zadna :)

Pěkné to máš a chválím dalšího člena s Alpinama. Kdysi jsi mě ty vítal do klubu Fortisáků, tak tentokrát si to prohodíme a já vítám tebe v klubu Alpiňáků :)

Díky :) Značka Alpina mě byla sympatická a chodíval jsem se na ně k tobě dívat. A díky za uvítání mezi Alpinisty ;)

Odesláno z mého LG-H955 pomocí Tapatalk

• 4 weeks later...
  • 3 months later...