Přejít na obsah

Vintážní Ladičky ("Electric watch")


Rodkopf

Doporučené příspěvky

Shrnu tady pár odkazů související s ladičkovými hodinkami:

I tady na fóru se objevilo několik vláken věnujících se ladičkovým hodinkám:

Strýček Google jistě najde i další informace, pokud jsem na někoho zapomněl, omlouvám se.

Upraveno uživatelem Kobliha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Děkujeme Honzo :notworthy:  a nechtěl jsi své Astronauty náhodou prodávat?

 

Jóó, ale to už je dýl. Sháněl jsem love na jinou akvizici, ale nakonec jsem prodej Astronautů stáhnul. Potom se Astronauti zastavili, koupil jsem ladičkové Longiny, jenže Astronauty se díky pomoci Longa podařilo opravit, tak jsem zase Longiny poslal dál a dneska mi to mrzí. Mohl jsem mít doma páreček bzučáků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až se přihlásí Pirx, to bude chtít prášky :-)

:gora: Souhlas.... Tak tohle vlákno jsem teď fakt potřeboval... Ještě mi chybí nějaké pořádné vintage Seiko, ale pak mě doma zastřelí... Hlavně prosím nikdo nezakládejte vlákno vintage oblekovek, kde budete postovat Vaše kousky (JLC, Vacheron, Omega, a tak...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já také přispěji se svou troškou do mlýna :) Zatím jsou to moje jediné funkční ladičky, (ostatní co mám jsou buď v lázních nebo čekají na lázeňský poukaz  -_- )

 

Nejsou to sice žádné příliš vzácné ladičky, přece jenom bulov bylo asi vyrobeno nejvíce, ale alespoň jsou zlaté (14k) :)

 

post-27970-0-09974900-1410167419_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já také přispěji se svou troškou do mlýna :) Zatím jsou to moje jediné funkční ladičky, (ostatní co mám jsou buď v lázních nebo čekají na lázeňský poukaz  -_- )

 

Nejsou to sice žádné příliš vzácné ladičky, přece jenom bulov bylo asi vyrobeno nejvíce, ale alespoň jsou zlaté (14k) :)

 

S Accutrony ve zlatě jsem ještě neměl tu čest, fakt hezké, čístý desing. paráda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Shrnu tady pár odkazů související s ladičkovými hodinkami....

Kobliho, díky za shrnutí. Na pročtení si vyhradím specialní večer a lahvinku.

 

Jinak hoši samé nádherné exponáty.

 

Možná mám blbou otázku, ale jak vypadá vteřinovka na ladičce, když je vyfocena s delším časem? Je i na fotce ještě plynulejší než u mechaniky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty Bulovy jsem nikdy neviděl a cena byla v té době fakt vražedná. Tolik stálo auto, ne?

 

No a k ladičkám obecně - ten zvuk je fakt skvělej a pohyb vteřinovky hypnotizující, na to se dá dívat místo televize :)

Kdysi jsem měl ve sbírce tyhle NOS, podle mě nejhezčí model, co kdy na poli (nejen) ladiček Longines vyrobil.

post-1118-0-39760600-1410194170_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...