Přejít na obsah

Vintážní Ladičky ("Electric watch")


Rodkopf

Doporučené příspěvky

Něco je špatně... Poptávka brutálně převyšuje nabídku. Tzn. jediné, že cena pujde nahoru. Možná se pletu a jedná se jen o bublinu, která za chvilku praskne. Takovou módní vlnku, která hned přeletí.  :taz: :taz: :taz: :taz:

 

 

Nedávno jsem prodával ty Longinesky, a zájem zase až tak veliký nebyl.

Vypadaly nějak takhle, že?

 

 

post-17158-0-81267400-1410205888_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle hodinky nenosím, nosím trochu jiné a jejich foto na ruce klidně pošlu. Ladičky mám v trezoru, trezor mám v jiné budově, budovu mám v jiném městě, tak asi tak.

Ale jinak pěkné fotky Omega "ladiček" jsou třeba tady (i na ruce)  Odkaz:  http://electric-watches.co.uk/makers/omega/omega-f300-tuning-fork/omega-f300-seamaster/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krasne rozvinute... No musim si aj ja taky trezor zariadit, ja tam mam zatial len artefakty legiend popu - inac od FM mam aj jeden original mikrofonu s jeho povestnym drziakom  :eek:

 

 

 

 

Tyhle hodinky nenosím, nosím trochu jiné a jejich foto na ruce klidně pošlu. Ladičky mám v trezoru, trezor mám v jiné budově, budovu mám v jiném městě, tak asi tak.

Ale jinak pěkné fotky Omega "ladiček" jsou třeba tady (i na ruce)  Odkaz:  http://electric-watches.co.uk/makers/omega/omega-f300-tuning-fork/omega-f300-seamaster/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je paráda, odkud jsi ho získal? Já mám od Queen a Fredieho jen hudební nosiče a samozřejmě dost literatury, ale nic autentického (kromě osobního, hudebního zážitku).

 

P.s.: jinak ten odkaz je samozřejmě na stránky elektrických hodinek obecně, je možno hledat podle značek a jsou tam super galerie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pošlu ti je jako vánoční dárek, chceš? :)

Beru a abys neřekl, tak ti za ně pošlu jedny hezké dvojkové sporty.  ;)

 

Tak já taky přispěju svým kouskem. Po prvním majiteli, s originální krabičkou, jdou na vteřinu přesně...a nějak mi ani "nehučej"

 

attachicon.gifIMG_62411.JPG

:speak_cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tím, že jsem blbec vlezl do tohoto vlákna, tak jsem prostě nevydržel a ....  :rolleyes:  ... no a dokud mi nová akvizice ze států nedorazí (a celňoši neuvalí clo :(), tak se musím zabavit. A proto jsem zkusil zachytit pohyb ladičkové vteřinovky. Jenomže na těch mých bulovách je ta ručka nevýrazná, bez lumi, a tak mi z toho vyšel takový rozmazanec (ještě k tomu neumím moc fotit).


post-27970-0-37195800-1410357745_thumb.jpg                                                                                

 

Když už jsem fotil, tak přidám ještě jednu dnešní fotku na ruce a jedny "záda".

post-27970-0-60872700-1410357812_thumb.jpg

 

post-27970-0-33214600-1410357923_thumb.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...