Přejít na obsah

Novinky Orient


instant

Doporučené příspěvky

Ja furt cekam, az konecne udelaji reedici OS GMT a furt nic. Orient si tam furt jede barevne variace na to same (na OS s open heart uz zacinam byt trosku alergicky), pripada mi to podobne jako Seiko.

Jak ale nemusim skeletony, tak ty OS skeleton v 38mm verzi jsou teda pekna chutovka. Cena ale tusim bude hrubo pres 1000 usd.

image.png.fc8cd15f8cdf5062999f10e3fdd9eefc.png

 

A tohle i dle specifikaci vypada jako dalsi rada Bambina. Aspon, ze uz jim prodlouzili rucky.

image.thumb.png.ed22689dcb5175c4f410c076e0ae24a3.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
před 22 minutami, Chronopetr napsal:

Jsou pěkný, jen teda já osobně mam Orient Star spojený spíš s klasikou až s dress watch a chtít od Orientu potápky, volil bych spíš Triton, Poseidon, MForce...

a ještě Saturation 😇

Upraveno uživatelem vraby
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@jovani - tam nejak extra novinky nevidim, nejaka nova barvicka?

Orient Star samozrejme historicky potapky delali, pomerne dost povedene. 

Krome samotnych Pro Saturation Diver od OS

image.thumb.png.34fbc1950595f70fa80403785d6db4c2.png

Tak treba i model Revolver v nekolika barevnych provedenich (mel jsem modre a byly super)

image.thumb.png.ee341fab2ee349c114fe73d01ac72435.png

Nejake dobre OS divery, treba v titanu bych si umel dost dobre predstavit. Preci jen Pro Diver i Revolver jsou pomerne velke a v te oceli a na tahu tezke hodinky.

Pravdou ale je, ze je spis OS znamy svyma oblekovkama, nebo ruznyma univerzalkama, oper heartama apod....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Mně se World Map líbí, dokonce všechny barevné varianty. Asi bych se nakonec rozhodoval mezi modrou a zelenou, ale potřeboval bych si je vyzkoušet, přece jen jsou dost velké. Na každý den to nebude, ale když mě popadne chuť nosit zase něco "klasického", tak tohle by mohlo být ono. Protože už dost pamatuju, tak právě tento styl Orientů, ještě v původním vydání, se mi vždycky líbil. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ty černé jsou fajn, pokud není ten světlejší střed číselníku jen efekt na fotce...to se mně totiž zrovna líbí...i krémová barva lumi. Obávám se ale že luneta je zase jen plech a tam bych potřeboval keramiku, protože s úzkosti sleduji šrámy které se tu chytají. Dokud tam nenacpou keramiku, tak mně asi budou víc lákat případné microbrand alternativy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Společenské moc neužiju, takže pro mě nejsou. Pokud bych se ale po společenských díval a Orient by tyto nabídl bez průhledu na strojovnu, byly vy rozhodně velmi favorizované. Ani neumím říct, která barevná varianta by zvítězila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...