Přejít na obsah

Novinky Orient


instant

Doporučené příspěvky

Já bych chápal, že to nabídnou, a že se to může někomu líbit. Nakonec já jsem si skoro jistý, že jednou něco s průstřelem nebo nějaký semi skeleton pořídím. Jen nechápu, že tomu zasvětí celou řadu a nemají v ní alternativy bez díry. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Další limitky mě tak nemrzí - Orient vydal omezené série reedice OS kytar... tentokrát už v běžné Orient třídě... a dle mého si to mohli odpustit, OS kytary byly pro fajnškekry, ale měly aspoň nějakou úroveň, toto je dle mého paskvil... 

guitar%2Band%2BReissue.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Snekofon napsal:

Další limitky mě tak nemrzí - Orient vydal omezené série reedice OS kytar... tentokrát už v běžné Orient třídě... a dle mého si to mohli odpustit, OS kytary byly pro fajnškekry, ale měly aspoň nějakou úroveň, toto je dle mého paskvil... 

guitar%2Band%2BReissue.png

Souhlas! Byla to Orient Star řada, prostě s puncem vyšší třídy. Ty nové jsou už jen takový stín slávy. Na druhou stranu, majitelé původních mají najednou exkluzivní řadu bez obstojného nastupce 😉. Bohužel mezi nimi nejsem ☺️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
V 1. 12. 2021 v 14:49, Snekofon napsal:

Tak tato limitka RK-AU0501B mně utekla - reedice potápek z roku 1964 - série 500ks... vydáno 11.11.21 už je fuč a k mání jen u překupníků. Pěkný čistý design... škoda že takové OS nedělá Orient sériově :(

Diver%2B1964.png

 

RK-AU0501B_1-700x700.jpeg

ORIENT STAR: Mechanical Sports Watch, Metal Strap - 40.2mm (RE-AU0501B) Limited

nasiel som ich v cene vyse 1.000,00 EUR v PL: Orient Star Sports Diver Automatic RE-AU0501B00B za 1 052 € k prodeji od Seller na Chrono24

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Já Orient miluju, Bambina miluju, tak jak jsou, ale u těchto modelů mi už to logo vadí. Prostě lvomedvědy pryč a nechat jen nápis ORIENT Automatic. Pak by to byly (pro lidi, co nehoní machrindex) ultimátní společenský hodinky za babku. Krásný, čistý design, nic víc, nic míň. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 5. 2022 v 14:04, E36 napsal:

Ooo tak už vím, co si budu přát k narozeninám. Jen to teda trosku povyrostlo na výšku, ale to bude snad nepostrehnutelné. Taky se mi líbí průhledné dýnko. Rád se podívám na práci strojovny :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Collection retail for EUR 275 and the gold-plated model is EUR 295.

to tak nějak koresponduje s retailem aktuálních modelů na helveti, šedivky budou samozřejmě jinde

Upraveno uživatelem E36
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...