Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Futra, zdi, chlast...

 

Nejvetsim nebezpecim jsem ja...hodinky zasadne sundavam pri jakekoliv manualni praci...teda hned potom co je zasvinim a podru!

 

Ma to vyhodu, jsou potom takrka neprodejne, takze definitivni a nafurt ;)

 

Nejvetsi blbost byla sundavani zaschle morske soli za pomoci houbicky na nadobi...jisteze tou hrubou stranou...

 

Na motorce mam hodinky pod rukavici, takze se o nic nedrou.

 

Edit pismenka

Upraveno uživatelem nickolas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Na motorce mam hodinky pod rukavici, takze se o nic nedrou.

 

 

Vejdou se Ti tam? Pokud máš běžný rukavice, ne MTX, tzn. přesahujou za zápěstí i přes rukáv bundy.

U mě: jedno jestli textil nebo kůže, buď se mi nevejdou vůbec, anebo je to velmi nepříjemné. A to nemám žádný extra vysoký pouzdra...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) futra 

2) takový ty velký madla - kliky  na prosklenejch dveřích kdekoliv 

3) v autě když mi něco spadne pod sedačku a lovím to na semaforu na červenou - už jsem se to naučil jen pravou rukou

4) když se hrabu v motoru 

 

Jak tady někdo psal na motorce mi nevadí vejdou se pod lem rukavice, takže nesundavám, no a když jsem převrátil Velorexe na bok tak to odnesla luneta na Igenech 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Supr téma. Vlastně mě překvapuje, že se tu objevuje až nyní. A při tom strach o hodinky je tu snad pro nás všechny každodenním chlebem. A jak jsou si ty situace a obrana proti nim podobné  :D
 
To, jak chodí Radius kolem zdí a futer s levou rukou za zády, jsem se s Longinami taky hodně rychle naučil. Luneta mých Archimedů by mohla vyprávět romány.

 

Dost se taky bojím zipů u tašek a batohlů, tam se nějaká oděrka přímo nabízí. 

 

Dále kovová přezka pásku u kalhot. Při oblékání je ten volný těžký kus kovu často nebezpečné blízku od sklíčka. Proč si vlastně nandavám nejdřív hodinky?

 

Ovšem nejvíc ublížilo jedněm mým hodinkám drátování (manipulace s kabeláží počítače pod stolem). Jeden konektor se nechtěl pustit. Vzal jsem za něj kapku víc, on povolil a ruka i sdrátem a hodinkami vystřelila rovnou proti kovové noze stolu. Jak to dopadlo? Drát netknutej, ale hodinky...:

 

post-437-0-80863700-1406134814_thumb.jpg

 

Byly památeční. Zrovna jsem o tom psal včera do svého vlákna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždycky a opakovaně jsem dop..sil hodinky při nandávání sena do králíkárny. Nikdy jsem ta dvířka neotevřel úplně, ale jen tak na 90 stupňů a pletivo jen drnčelo. Při chytání ryb. Posez v křesílku, ruce mírumilovně sepnuty za hlavou v očekávání záběru.  Opakovaně údery od okolních udic, podběráků, tyčky od slunečníku. Futra nikdy. Zatím. Svoje milované Certiny jsem ztratil na cestě k soudu. Za střízliva. Dodnes si to nedovedu vysvětlit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne se jednou podarilo poradne poskrabat plastove sklicko cerstve renovovanych Primek a to na zachode. Odchazim od pisoaru, uklizim vercajk a pri vytahovani ruky jsem zavadil o zips - byl kovovy a ostry. Uz jsem si pred timto incidentem parkrat poskrabal ruku, ale to mi nejak nevadilo. Ale po tehle nehode letely hned do kose. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Včera jsem měl domluvené pivko s kamarádem z Chmagu, nesl jsem mu hodinky. Hospoda na pražské Florenci, vyjíždím po eskalátorech z metra, stojím vpravo, hodinky na levé ruce. Na dlouhých pohyblivých schodech mě míjí jeden z těch týpků, kterým se pohyb schodů zdá pomalý a trénují lýtka a kvadricepsy. Přes pravou ruku má chlapec přehozenou koženou bundu s kovovým zipem. Slyším strašný zvuk, jak půl metru ocelového zipu po délce projíždí po lešt?ném pouzdru a safíru s vn?jším antireflexem. Už vím, proč se tomu říká eskalátory - náš kratičký konflikt prošel moc hezkou eskalací.

 

Přijdu do hospody, kde už čeká kamarád, a sedám si na místo s neomítnutou stěnou po levici. Ostře pálené cihly a malta jsou asi 20 cm od hodinek a já si dávám první plzeň...

 

... hodinky jsem ráno bedlivě prohlédl, jsou zcela v pořádku, ale došlo mi, že jsem během krátké chvilky udělal hned dvě hloupé chyby... Něco se předvídat nedá, ale řekl bych, že hodně šrámů naše časostroje utrpí v situacích, které jsou potenciálně rizikové a kterým se lze vyhnout. Tak mě napadlo udělat takovou hitparádu situací, ve kterých dostávají kukačky nejvíc na frak, pro pobavení i poučení ostatním.. pokud jsem podobné téma přehlédl, prosím o sloučení.

 

- futra, zárubn?, dveře, obecně stavební otvory, kterými procházíme, nároží

- stěny, nejen hrubě omitnuté, ale i zdánlivě hladké. Zrnka ostrého písku v omítce...někdy mám pocit, že i kousek korundu...

- ocelová skříňka na stavbě, kde mám ochrannou helmu

- nákupní vozíky spolunakupujících řízené dětmi nebo pitchou

- lidé se zipy, přezkami, kabelkami apod., kteří m? těsně míjí (viz eskalátory) nebo si přisedají (MHD, vlak, čekárny...)

- prstýnky. Nekupujte svým dámám prstýnky s šutrem, budete po zásluze potrestáni :-)

- alkohol. Prostě pod vlivem moc gestikuluju nebo co. Občas taky padám.

 

A co vy?

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, už tu je a taky jsem do něho přispěl. Jmenuje se nějak jako "Čeho se bojíte..." a těch situací je v něm hromada. Tak se můžeš pustit do statistik, dat je už nasbíraných dost :-D

 

Odesláno z mého Nexus 7 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...