Přejít na obsah

Armand Nicolet


NIGHTinGALE

Doporučené příspěvky

  • po měsících...
  • Odpovědi 69
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pár hodinek týhle firmy se mi fakt zamlouvá po všech stránkách, NIGHTinGALE, máš stále kontakt na ten tvůj zdroj?!? Výhledově bych do nich fakt šel ... Tyhle Armand Nicolet Mo2 Date jsou prostě dokonalý ... Jen nechápu, že u těch řemínků udělaj bílý prošívání, to se k tomu, dle mýho, vůbec nehodí ...

post-1678-1195854117.jpg

post-1678-1195854121.jpg

Upraveno uživatelem rorda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pár hodinek týhle firmy se mi fakt zamlouvá po všech stránkách, NIGHTinGALE, máš stále kontakt na ten tvůj zdroj?!? Výhledově bych do nich fakt šel ... Tyhle Armand Nicolet Mo2 Date jsou prostě dokonalý ... Jen nechápu, že u těch řemínků udělaj bílý prošívání, to se k tomu, dle mýho, vůbec nehodí ...

 

 

Právě to bílé prošívání se k hodinkám báječně hodí :smile_anim: podtrhuje styl hodinek.

post-1787-1196023300.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejvíc se mi líbí MO2 Big Date & Small Seconds, bílý ciferník, modré ručičky.

 

Máš na mysli tyhle?!? ;)

 

Jo, naprostej souhlaspánové - krásná jednoduchá elegance. Tyhle jsou i dle mě ty nej. Fakt :speak_cool:

Jen ta cena je někde "jinde"

Upraveno uživatelem N4M
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...
Návštěvník Kamil
Ahojte som novy na tomto fore,ale hodinky tejto znacky sa mi dost pacia.

Značku můžu doporučit.

Tohle je ale starší a menší model, než současná produkce, IMHO. Kde je chceš kupovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Dostaly se mi do ruky Armand Nicolet J09, tak to tu trochu oživím (doufám, že je to správné téma, ale jiné jsem o této značce nenašel). Prvně mě zaskočila už krabice, je opravdu masivní a vypadá honosně. A potom tu bylo překvapení, zpracování hodinek, hlavně pouzdro a ciferník. Cenově srovnatelné ML Aikon jsou podle mého o úroveň níže. Tag Heuer Aquaracer jsem bohužel neměl v ruce aktuální, ale pouzdro i tah modelu WAK2110 na mě působí srovnatelným možná i trochu levnějším dojmem. Cifr a pouzdro bych možná přirovnal až k Tudor Pelagos (tah a antireflex je na nich trochu jinde). Uvnitř tiká podle počtu kamenů (25) a značení ETA 2824-2 (nikoliv Sellita SW200), což je za mě také plus. Jako negativa vidím nízkou voděodolnost (5 ATM) a absenci šroubovací korunky. Takže za mě hodinky se skvělým poměrem cena/výkon a je jenom škoda, že se u nás moc nevidí.

Mám k nim i origo kožený řemínek, tak po přezutí přidám ještě pár fotek.

IMG_4612.thumb.JPEG.b92e841744f192e4fd1a8e80c2e10c75.JPEGIMG_4613.thumb.JPEG.732f0a0eb8971d488bea89b2b597bd1b.JPEGIMG_4614.thumb.JPEG.837e3e8e20ff2749df28fb6c01c9eb53.JPEGIMG_4615.thumb.JPEG.1d3340d8200ccaad5e4626963a0bbd38.JPEG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ony to nebude blbý, ale průser je ta jejich cenová/obchodní politika, respektive to, že minimálně u US šedivek je běžně seženeš se slevou 75 - 80%, to prostě působí blbě, byť to můžou bejt prima hodinky. Trochu jako momentálně Glycine, Revue Thommen a tydle značky. Ale asi to stejnak budu muset zkusit..:)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak konečně přezuto na origo řemen a jedno dýnko pro @Micey :)

IMG_4657.thumb.JPEG.9d222e7eba3fcc5e43c117dcd253a77f.JPEGIMG_4656.thumb.JPEG.b1f97f8901227d077de55e438bef09a2.JPEG

 

V 9. 6. 2022 v 18:33, tombas napsal:

Jeden čas jsem o nich taky uvažoval, v bílé GMT variantě, ale nakonec mě odradil ten wafle ciferník s, na můj vkus, příliš hrubou reliéfní strukturou. Jinak moc pěkný tvar pouzdra i provedení, ať dělají radost.

Mě právě ten waffle cifr baví, pod některými úhly vypadá skoro bez struktury a někdy naopak hodně hrubý. A díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...