Přejít na obsah

Armand Nicolet


NIGHTinGALE

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 69
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...
V 9. 6. 2022 v 16:46, 8ballcz napsal:

Dostaly se mi do ruky Armand Nicolet J09, tak to tu trochu oživím (doufám, že je to správné téma, ale jiné jsem o této značce nenašel). Prvně mě zaskočila už krabice, je opravdu masivní a vypadá honosně. A potom tu bylo překvapení, zpracování hodinek, hlavně pouzdro a ciferník. Cenově srovnatelné ML Aikon jsou podle mého o úroveň níže. Tag Heuer Aquaracer jsem bohužel neměl v ruce aktuální, ale pouzdro i tah modelu WAK2110 na mě působí srovnatelným možná i trochu levnějším dojmem. Cifr a pouzdro bych možná přirovnal až k Tudor Pelagos (tah a antireflex je na nich trochu jinde). Uvnitř tiká podle počtu kamenů (25) a značení ETA 2824-2 (nikoliv Sellita SW200), což je za mě také plus. Jako negativa vidím nízkou voděodolnost (5 ATM) a absenci šroubovací korunky. Takže za mě hodinky se skvělým poměrem cena/výkon a je jenom škoda, že se u nás moc nevidí.

Mám k nim i origo kožený řemínek, tak po přezutí přidám ještě pár fotek.

IMG_4612.thumb.JPEG.b92e841744f192e4fd1a8e80c2e10c75.JPEGIMG_4613.thumb.JPEG.732f0a0eb8971d488bea89b2b597bd1b.JPEGIMG_4614.thumb.JPEG.837e3e8e20ff2749df28fb6c01c9eb53.JPEGIMG_4615.thumb.JPEG.1d3340d8200ccaad5e4626963a0bbd38.JPEG

S Armand Nicolet jsem zacal nedavno spolupracovat. Resoektive jsem jim jako bartr za j09 chrono natocil video. Jsou to fakt super hodinky a na ruce vypadaji fantasticky. Nosil jsem je tyden a ted pujdou tomu, kdo projevi zajem, protoze ja mam v arsenalu trosku jiny zbrane, takze je musim posunout nekomu, kdo chce top hodinky za top cenu. ale to vsechno az v dobu, kdy se dokopu k vytcoreni inzeratu. Jinak tady je video co jsem delal a doufam, ze o teto firme v budoucnu uslysime vic a vic. Nektery kousky jsou neuveritelny.

 

Upraveno uživatelem whiler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Kamarát dostal na 30. AN TM7, ktoré kúpili niekde na výletnej lodi ako ''výhodnú kúpu'' v neodolateľnej zľave. Od vtedy neustále problémy a má problém to odservisovať. Väčšinou čo pozerám sa táto značka objavuje na grey markete s výraznými zľavami oproti retailu, otázka je prečo.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 55 minutami, Baltimore1 napsal:

Kamarát dostal na 30. AN TM7, ktoré kúpili niekde na výletnej lodi ako ''výhodnú kúpu'' v neodolateľnej zľave. Od vtedy neustále problémy a má problém to odservisovať. Väčšinou čo pozerám sa táto značka objavuje na grey markete s výraznými zľavami oproti retailu, otázka je prečo.....

To nerad slysim. mam tam celkem zajimavy kontakt. Kdyztak zprava a zkusime neco s tim servisem vymyslet. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...