Přejít na obsah

Armand Nicolet


NIGHTinGALE

Doporučené příspěvky

Nemáte někdo bližší informace o této firmě, prosím?

Modely se mi líbí, uvnitř je většinou jakýsi 30kamenový automat.

Firma by snad i měla mít nějakou historii a honosí se nápisem swiss made, leč doménu nemá .ch, ale .com.

Nabízí se mi jejich koupě za slušné ceny od člověka, který je má prý přímo od výrobce.

Děkuji za názory a rady.

 

http://www.armandnicolet.com/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 69
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nig.: No, tak tohle je pro mne moc zajímavé téma. Už jsem si o tom povídal také s Kamilem. Za mlada jsem hodně nosil tátův překrásný chronograf od Charles Nicolet z Tramelanu. Podle Kamila bude tenhle nový Nicolet asi jeho syn nebo někdo z rodiny. Ty hodinky byly krásné, takové ty klasické, dvoutlačítkové " stopky " s obdélníkovými tlačítky. Já jsem byl ovšem idiot už tenkrát a prodal jsem je. Dnes bych raději držel dvě facky. Je ovšem pravda, že jsem za ně pořídil Longines Conquest, jednotlačítkový chronograf, uvedený na trh u příležitosti olympiády v Mnichově v roce 1972.

Upraveno uživatelem vito
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ceník mít budu a ceny by prý měly být příjemné. Tak uvidíme.

Uvnitř je dle prodejce modifikovaná ETA a Valjoux 7751.

 

Jen jsem maličko zmaten tím, že na hodinkách je swiss made, ale jsou provázány s Itálií. Tak nevím.

Docela se těším na případnou reakci Viktora, věřím, že ten do toho vnese světlo.

 

Než jsem tu nabídku dostal, tak jsem tuto firmu vůbec neznal.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krása, ovšem žádná láce. 2500 dolarů a výš.

 

http://www.skw.net/watch.php?model=MOD.+AN+009

Vratil jsi me zpatky na zem. Ja to nasel tady http://www.secunda.com.ua/Model.aspx?ModelID=7291

puvodne jsem myslel ze to je v rublech :D coz by nebylo tak hrozne.

Upraveno uživatelem Kamil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Není to Itálie, ale kanton v "italské" části Švýcarska. Tramelan je jméno městečka.

Už po nich pokukuju delší dobu, zajímal by mě model M02 Big date & Small seconds, krásné hodinky, viděl jsem je v Baselu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sledujem hodinky od tejto firmy uz dlhu dobu. Velmi sa mi paci ich styl a preto by ma ten cennik taktiez velmi zaujimal... Sledujem i ceny na ebayi u tejto znacky a raz za cas sa tam objavia pekne modely za rozumne ceny...

 

JJ cas od casu sa da nakupit aj za 1500 USD buy it now, co si myslim je dobra cena za model hunter....KOnkretne tento typek ma toho dost: http://search.stores.ebay.com/Phils-Discou...3953129QQsofpZ0

Dufam,ze ten link pojde.....:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budu pouze reprodukovat to co se mým uším doneslo, tzn. jsou to nepodložené info. Takže má to být firma, co začla s hodinkama někdy po válce, pak se jim nějak přestalo dařit a před nějakýma 10-15 rokama to zase oživili. Používají prý etu, kterou u dražších modelů trošku zkrášlují, ale nic zásadního. Svého času jsem kupoval chronografy se 7750 a tuším, že oproti konkurenci byli tak o 20-30% levnější. Pouzdra nakupovali, jestli si je teď už dělají to netuším, strojky eta. Navrhováním hodinek se prý zabýval sám pan majitel. BTW ceník by mě také zajímal. Předpokládám, že Viktor příjde s vyčerpávající odpovědí. :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viktor toho moc o Armand Nicolet moc neví :). V Basileji je studoval Kamil, nový modely vypadaly luxusně, možná až přezdobeně. Zjevně kromě ETA strojků používají i upravené vintage strojky - viz obrázek od Bakera výše. Na TimeZone mají docela dobrou pověst, ale doporučení tamějších autorit je kupovat s výraznou slevou, která by měla být dostupná až do 50%.

Já osobně mám pocitový problém s jejich jménem. Prostě se mi nelíbí jména jako Armand Nicolet, Maurice Lacroix, Daniel Jean Richard a Baume and Mercier, něčím mi přpomínají názvy kadeřnických salonů, francouzský umělce atak. I když všichni dělají řadu pěkných hodinek, tak si od nich nikdy nic nekoupím. Je to blbost, ale mám to tak :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viktor toho moc o Armand Nicolet moc neví :). V Basileji je studoval Kamil, nový modely vypadaly luxusně, možná až přezdobeně. Zjevně kromě ETA strojků používají i upravené vintage strojky - viz obrázek od Bakera výše. Na TimeZone mají docela dobrou pověst, ale doporučení tamějších autorit je kupovat s výraznou slevou, která by měla být dostupná až do 50%.

Já osobně mám pocitový problém s jejich jménem. Prostě se mi nelíbí jména jako Armand Nicolet, Maurice Lacroix, Daniel Jean Richard a Baume and Mercier, něčím mi přpomínají názvy kadeřnických salonů, francouzský umělce atak. I když všichni dělají řadu pěkných hodinek, tak si od nich nikdy nic nekoupím. Je to blbost, ale mám to tak :).

 

 

JJ chapem, ze Vacheron Constatin, Patek Phillipe, Audemars Piquet, F.P. Journe, A. Lange, Breguet, Perrelet, Glashutte....... zneju lespie :) Ale hlavne zatial zneju aspon mojej penazenke nerealne......

Upraveno uživatelem abcdddd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...