Přejít na obsah

Oprava natahovac Vicstar


Doporučené příspěvky

Ahoj magove,

 

u meho natahovace pro 4 hodinky (2 rotory) Vicstar TM90721 nastal nejaky problem. Spousti se najednou jak chce a casto pri otackach jakoby zadrhava, velice nekontrolovane. A taky ne vyrazne hlasitejsi, nez byval. Ma uz pres 4 roky. Ale jeste by mohl vydrzet. Mate nejaky tip, kde nechat opravit? Kupoval jsem na timemachine.cz, ale tam uz to nezije.

 

Diky moc.

 

G.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Mám doma vicstar na dvoje hodinky a s šuplíkem asi na 4 hodinky, pianová černá, myslím červený vnitřek. Koupil jsem ho kdysi taky na timemachine.cz. Nikdy jsem ho nepoužil, je ještě v krabici v komoře. Nějak jsem ho ani nechtěl nabízet k prodeji, nějak se mi prostě nelíbí. Ale tak kdybys ho chtěl třeba i na náhradní díly, nebo někdo jiný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám doma vicstar na dvoje hodinky a s šuplíkem asi na 4 hodinky, pianová černá, myslím červený vnitřek. Koupil jsem ho kdysi taky na timemachine.cz. Nikdy jsem ho nepoužil, je ještě v krabici v komoře. Nějak jsem ho ani nechtěl nabízet k prodeji, nějak se mi prostě nelíbí. Ale tak kdybys ho chtěl třeba i na náhradní díly, nebo někdo jiný...

Možná bych měl zájem SZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...