Přejít na obsah

Limitka s kal. Unitas 6498, priemer puzdra 40mm


Doporučené příspěvky

Zdá se, že kouzlo těch 40mm je zaklapávací dýnko, 41mm už se asi dá zvládnout i se šroubovacím.

 

Ty revue thomen jsou zatím velmi slušný - slušný pouzdro, nožky vypadaj krátký, ciferník elegán, až  tedy na to airspeed a šestkopětku ( inspirace primem neoddiskutovatelná :D) , hodinovka mi sice přijde dost rozpačitá, ale celkově - výborný !! .... to mi zas něco uteklo

 

Jinak fajnový flígry a mariny 41mm s unitasem 6498 dělá Stowa - 50,20mm od stěžejky ke stěžejce - pro někoho, kdo chce hotový produkt paráda !!

 

To pouzdro od freie je to samý, co to z toho fora - neuděláme to samodoma ??

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 72
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Po letech...

Je to už starší vlákno a plány asi nijak nedopadly... Ale když už jsem o tom Unitasu 6498 dočetl až na konec, tož jen připojím, že jej mám v 46mm pouzdře. Nevím, lze-li hovořit o limitované edici, ale možná jsou tyhle hodinky takto udělané/poskládané jediné...   :whistling:

post-53456-0-78939400-1490817042_thumb.jpg

post-53456-0-51360200-1490817062_thumb.jpg

post-53456-0-87108000-1490817098_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bohus76: Děkuju, i mně se moc líbí. Na ruku jsem je zkusil zatím jen jednou, je to nezvyk, tak velké hodin(k)y jsem nikdy nenosil a na každodenní použití to nevidím, ale na sváteční vynášení budou prima... :rolleyes:

JanNovakJan: Máš dobré oko, pane Jene! :notworthy: Ano, jsou z Radvánovic a nejsa odborník, myslím, že se mu dílo povedlo. Byl jsem si pro ně osobně, bral jsem ještě dvoje v obdobném stylu (stroje s příslušenstvím Omega taky v novém nerez pouzdře z jeho "dílny"), tož jsem si udělal příjemný výlet a hlavně na kus řeči. První Omegy jsem od něho kupoval už v r. 2009. Nijak blíž či soukromě ho neznám, ale řekl bych prima chlap. :)

Upraveno uživatelem colommbo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...