Guest Snow Posted June 14, 2007 Report Posted June 14, 2007 (edited) Když už tady máme JEDINÝ POŘÁDNÝ AUTO, tak bychom se mohli pustit do hodinek. Jaké jsou podle vás ? Musí být ale opravdu jenom jedny ! Edited June 14, 2007 by Snow
falkkon Posted June 15, 2007 Report Posted June 15, 2007 Pořádný asi nebudou pro hodně lidí,ale na opuštěný ostrov hodinky s Unitasem.Jednoduchost a spolehlivost.
midloch Posted June 15, 2007 Report Posted June 15, 2007 Breitling Chrono Superocean, masivní zpracování, odolnost tanku, špičková kvalita, všechny nezbytné funkce, do 500m, perfektně se s nimi plave...
Guest Snow Posted June 15, 2007 Report Posted June 15, 2007 Breitling Chrono Superocean, masivní zpracování, odolnost tanku, špičková kvalita, všechny nezbytné funkce, do 500m, perfektně se s nimi plave... Prosím obrázek, ať máme anketu pěknou, dík.
roon Posted June 15, 2007 Report Posted June 15, 2007 Když už tady máme JEDINÝ POŘÁDNÝ AUTO, tak bychom se mohli pustit do hodinek. Jaké jsou podle vás ? Musí být ale opravdu jenom jedny ! To je honě těžký zadání, vybrat si jen jedny hodinky..... ale zkusím to.
midloch Posted June 15, 2007 Report Posted June 15, 2007 Prosím obrázek, ať máme anketu pěknou, dík. tady jsou ti krasafci: Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.
Baker Posted June 15, 2007 Report Posted June 15, 2007 Za me jsou to tyto: IWC Portuguese Automatic 7-day power reserve
midloch Posted June 15, 2007 Report Posted June 15, 2007 Za me jsou to tyto: IWC Portuguese Automatic 7-day power reserve překrásné hodinky...
xlaque Posted June 15, 2007 Report Posted June 15, 2007 Prekvapivo to u mna nebude Jaeger,ale Breguet Réveil du tsar (avec ca je serai tsar ) Načo su všetky tie večne kalendare a víry,ked zvuk zvončeka je najkrajši
boo-beek Posted June 17, 2007 Report Posted June 17, 2007 Muj sen jsou U-N Ghenhis Khan, ale... jako opravdu poradny hodinky bych volil divers klasiku - Omega Seamaster Planet Ocean, oranzove, na ocelovem tahu...
Guest Snow Posted June 17, 2007 Report Posted June 17, 2007 Omega Moonwatch. Boží nádhera... Okamžitě doplň fotkou !
vanderB. Posted June 17, 2007 Report Posted June 17, 2007 U me uz dlouho vede Lange...obvzlast Double Split je velmi vypeceny kousek... Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.
Pfosser Posted June 19, 2007 Report Posted June 19, 2007 (edited) Konečně pěkné téma. Tak to já se přidávám do diskuse s tímto: Jen ta cena. Vlastně ani nevím, kolik přesně stojí, neboť jsem je ještě nikde neviděl prodávat. Jo, ještě specifikace: Reference IW544401 from IWC, The Portuguese Regulateur in stainless steel with light brown crocodile leather strap Edited June 19, 2007 by Pfosser
sauce Posted June 19, 2007 Report Posted June 19, 2007 (edited) Omega Seamaster Chronograph Ref. 2594.52.00 Caliber: Omega 3301 Self-winding chronograph with column wheel mechanism Officially certified chronometer Rhodium-plated finish Power Reserve: 55 hours CRYSTAL Domed anti-reflective, scratch-resistant sapphire crystal CASE & DIAL Stainless steel case Black dial Case Diameter: 41.5 mm WATER RESISTANCE Down to: 300 meters/1000 feet Pushers and crown can be fully operated underwater Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Edited June 19, 2007 by sauce
decebal Posted June 19, 2007 Report Posted June 19, 2007 (edited) Momentálně tyto Hublot BigBang. Sorry, nenašel jsem rychle větší fotku. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Edited June 19, 2007 by decebal
jacob Posted June 19, 2007 Report Posted June 19, 2007 Patek Phillippe 5960P Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.
Pachollini Posted June 19, 2007 Report Posted June 19, 2007 Jak tak na to koukám, měl bych přihodit i nějaký argument. Tak tedy, nenapadá mě žádná situace, kdy by Panerai nešly vzít na ruku. K obleku celkem OK, k neoprénu OK, k džínům pořád OK. Spousta těch hodinek tady mi na to, že mají být jediné, připadá hodně úzce profilovaná. Možná všechny kromě Speedy a Brajtlí s přimhořením oka ;-)
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now