Přejít na obsah

jedny hodinky pokud možno "nafurt"


Doporučené příspěvky

Zdravím ? poprosím  vážené kolegy o konzultaci; bohužel musím hledat nové hodinky.

Zkuste něco poradit ? moje ?požadavky?

a) velikost cca 40-42 , nebo do 42 (se zápěstím 16 cm víc nedám)

B) víc tool než fashion, víc sport než oblek

c) přiměřeně vodotěsné 10 ATM a více (šnorchl s rezervou)

d) pokud možno kovový náramek

e) cena kolem 100.000 , (199.000 je absolutní strop ale nerad bych šel moc na 100)

f) nad 100.000 už by to asi měl být inhouse

g) pokud možno 3 ručičky a žádný voloviny navíc (GMT proč ne..ale stopky opravdu nepotřebuju)

 

jinak staré IWC Ing (3227) byly přesně to, co jsem chtěl a měl jsem je rád, jenže už je nemám a stejné už neseženu...

 

děkuji za každou dobrou radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, jestli "nové hodinky" znamená zároveň "nenošené hodinky" z obchodu.

Pokud bys chtěl nošené, tak třeba na chrono24 máš několik inženýrů 3227 ve stavu "1", takže v dobrém stavu, které jsou vcelku na dostřel z ČR, takže by se pro ně dalo i rozumně dojet.

Titan bych nebral, ale je tam pár kousků v oceli z Něměcka nebo ze Švýcarska.

http://www.chrono24.cz/search/index.htm?query=iwc+ingenieur+3227&suchen=Hledat&dosearch=true&searchexplain=1&resultview=list

 

Jinak za tyhle peníze můžeš vybírat dlouho a z mnoha značek. Tam se vejde leccos (tedy do těch 199.tis.) : Seiko, Grand Seiko, Tag Heuer, IWC, Panerai, Zenith, Longines, Omega, atd. atd.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dle mého názoru na furt hodinky tady má jen málokdo:-))))  Jak tě jednou postihla nemoc hodinek, tak se snažíš celý život hledat ty pravé...To bys zde nesměl být a číst články o jiných a jiných úžasných hodinkách:-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím ? poprosím  vážené kolegy o konzultaci; bohužel musím hledat nové hodinky.

Zkuste něco poradit ? moje ?požadavky?

a) velikost cca 40-42 , nebo do 42 (se zápěstím 16 cm víc nedám)

B) víc tool než fashion, víc sport než oblek

c) přiměřeně vodotěsné 10 ATM a více (šnorchl s rezervou)

d) pokud možno kovový náramek

e) cena kolem 100.000 , (199.000 je absolutní strop ale nerad bych šel moc na 100)

f) nad 100.000 už by to asi měl být inhouse

g) pokud možno 3 ručičky a žádný voloviny navíc (GMT proč ne..ale stopky opravdu nepotřebuju)

 

jinak staré IWC Ing (3227) byly přesně to, co jsem chtěl a měl jsem je rád, jenže už je nemám a stejné už neseženu...

 

děkuji za každou dobrou radu

Ač bych radši napsal Panerai, tak všem tvým kritériím víc odpovídá tohle. Mám je přes rok a jsou super. Nepletou se, můžeš je mít k obleku i na potápění, svítí celou noc, jsou na železe s rychloregulací obvodu, vodotěsnost 300m a mají likviditu, jako málo které jiné hodinky.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

není, vždyť píše, 40-42mm, a ty jsou 40mm

Rolex Deepsea maji 44 mm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dle mého názoru na furt hodinky tady má jen málokdo:-))))  Jak tě jednou postihla nemoc hodinek, tak se snažíš celý život hledat ty pravé...To bys zde nesměl být a číst články o jiných a jiných úžasných hodinkách:-))

v klidu.... to není takovej problém, pokud sokojeně koupím, jsem schopnej pak 5 let na žádný forum ani nejít...

už to znám))) od doby co jsem dobudoval doma hifi, taky jsem skončil s "nemocí". jsem v klidu už pár let ..a to v tomhle oboru všechno stárně rychleji než hodinky)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

novy model ma tusim 40mm nie?

Mel jsem je na ruce ( jen,bohuzel ) letos v lete, rozhodne nemaji 40 mm, bavime se o Deepsea. Jasne, malinko se pletou. Jsou to paradni stroje, jen skoda, ze jsou tak drahe. Ted maji i verzi blue, ta je paradni.

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mel jsem je na ruce ( jen,bohuzel ) letos v lete, rozhodne nemaji 40 mm, bavime se o Deepsea. Jasne, malinko se pletou. Jsou to paradni stroje, jen skoda, ze jsou tak drahe. Ted maji i verzi blue, ta je paradni.

enemže, já dal odkaz na sea dweller, ne deep sea

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli chceš definitivní a nejsi sběratel, co bláhově spekuluje na růst ceny, tak vynech rolex :D - mrkni, jak se střídají na prodejním vlákně - je to typická promiskuitní značka, vzplanutí, které přejde.

 

Já bych šel spíš do JLC  - reverso, například, ale může ti to stačit i na grál - geophysics

nebo Blancpain

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...