Přejít na obsah

Pěkný pilotky


Doporučené příspěvky

Piloty mají být funkční ve stížených podmínkách, kvalitní a mají hodně vydržet. Je to jako chtít pěkný svěrák. Piloty jsou tool a tool má vydržet a fungovat. V tom je jejich kouzlo. IMHO. Navíc ty Damasko v černé jsou cool jak cyp. Mě by vadilo to chrono, ale to je takový můj drobný charakterový škudlil. Já pro chrono nemám prostě využití a zbytečně věci jsou zbytečné.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chrono je chrono, take ho moc nemusim, ale tyhle Damasko, maji neco do sebe. Me se nahodou libi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A v cem je problem? Me se libi.

Me take.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Piloty mají být funkční ve stížených podmínkách, kvalitní a mají hodně vydržet. Je to jako chtít pěkný svěrák. Piloty jsou tool a tool má vydržet a fungovat. V tom je jejich kouzlo. IMHO. Navíc ty Damasko v černé jsou cool jak cyp. Mě by vadilo to chrono, ale to je takový můj drobný charakterový škudlil. Já pro chrono nemám prostě využití a zbytečně věci jsou zbytečné.

A v cem je problem? Me se libi.

Kluci, neseděli vy jste ve škole vedle sebe?

 

Jako že jsi naštěstí ještě všechny nenakazil... :whistling:

Já su protivá viru D imunní :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Alda

Jako že jsi naštěstí ještě všechny nenakazil... :whistling:

Muj virus je ve srovnani s tvym slabota. Dneska chteji chronomagori co nejdriv odrbanou lunetu na seikach, vytahany tah, dojebany hardlex a vylozene se na to tesi. Tomu rikam pakarna. Das is nicht normal !!! :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muj virus je ve srovnani s tvym slabota. Dneska chteji chronomagori co nejdriv odrbanou lunetu na seikach, vytahany tah, dojebany hardlex a vylozene se na to tesi. Tomu rikam pakarna. Das is nicht normal !!! :)

Nene, mne nenakazíš lulino, já vím jaký Horst se v tobě skrývá :D

 

post-3584-0-54812000-1412359932_thumb.jpg

Upraveno uživatelem tombed
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muj virus je ve srovnani s tvym slabota. Dneska chteji chronomagori co nejdriv odrbanou lunetu na seikach, vytahany tah, dojebany hardlex a vylozene se na to tesi. Tomu rikam pakarna. Das is nicht normal !!! :)

U mě je to jak s babama. Líbí se mi, když umí vkusně stárnout... A D na mě působí jako padesátka po liftingu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Alda

U mě je to jak s babama. Líbí se mi, když umí vkusně stárnout... A D na mě působí jako padesátka po liftingu.

A co tak najednou?

 

Jinak, uzasne, k cemu vsemu se daji hodinky prirovnat...

Upraveno uživatelem Alda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zrovna to chrono je ještě to opticky přijatelnější z damasek, spíš je takový nanicovatý. Sice ztrácí výhodu té posunuté day date a trojka je víceméně naprd a křečovitá, protože index čvtrhodin by byl logičtější. Jako asi maj mejt nenucený, a přísně tool, ale proč tedy tak votrocky číslujou všechny subdialy po třetinách ?  

 

To bych už mnohem raději vzal fakt letecký chrona - buď  aeronavale, nebo bundeswehr s lemánií ( sinn, tutima), nebo moony - tam se přece musí taky doletět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl by ses asi rozhodnout jestli chceš pilotky stylem a nebo funkčností... Pokud stylem nic lepšího než IWC asi není... Pokud bys nesehnal něco originál vintage :-D

 

A pokud funkčností pak je tu poměrně široká škála od spousty značek... Za mě jsou nejlepší pilotky funkčností GMT Mastery II... Splňují přesně to, co dnešní pilot potřebuje... Zbytek je frajeřina...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...