Přejít na obsah

Pěkný pilotky


Doporučené příspěvky

Ted jsem jeste narazil na Union Glashütte Belisar Pilot. Myslel jsem ze me pilotky minuly ale asi taky casem nejake poridim

Ty jsou pěkný, škoda tý datumovky.

Z běžný produkce si asi nevyberu, buď to má mouchy, nebo je to předražená ETA. Začínám přemýšlet nad pilotní limitkou, udělat si hodinky po svým. 

Myšlenka věnovat pilotky ČSL letcům v Británii tu už proběhla, dokázal bych si to představit na hodinkách. Vzít modrou leteckou uniformu a její hlavní prvky dostat na hodinky. Logo RAF, domovenku CZECHOSLOVAKIA, na dýnko třeba logo nějaký peruťě. 

 

post-13546-0-55772000-1413050549_thumb.jpg

 

post-13546-0-90804600-1413050554_thumb.jpg

 

post-13546-0-38134100-1413050565_thumb.jpg

Upraveno uživatelem financ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jsou pěkný, škoda tý datumovky.

Z běžný produkce si asi nevyberu, buď to má mouchy, nebo je to předražená ETA. Začínám přemýšlet nad pilotní limitkou, udělat si hodinky po svým. 

Myšlenka věnovat pilotky ČSL letcům v Británii tu už proběhla, dokázal bych si to představit na hodinkách. Vzít modrou leteckou uniformu a její hlavní prvky dostat na hodinky. Logo RAF, domovenku CZECHOSLOVAKIA, na dýnko třeba logo nějaký peruťě. 

 

attachicon.gif316-472-thickbox.jpg

 

attachicon.gif310-465-thickbox.jpg

 

attachicon.gif305-460-thickbox.jpg

Tož nahoď nějakou představu /průměr,datum, a tak./

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pouzdro by se mi libilo z Mark xvi, dovnitr Etu a vlizt se do dvaceti.

Nabizi se tady Davosa, model Military ma slusny pouzdro 42mm. Steinhart nechci, Archimede ma malou wr, pekny pilotni pouzdro ma Kemmner. Ale asi je blbost mit na pilotkach venovanych csl letcum z druhy svetovy valky napis made in Germany.

Aj ta Alpina by asi sla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si vzpomínám, že se tu vymýšlely limitky s pouzdrem od Zeno a Davosa.

Co Hamilton stylu Khaki Field, Pionner?

Seká jich mraky, cena by nemusela být závratná. Jen lumi by mohli zlepšit.

edit: Ještě mě napadá echt GBR Christopher Ward.

Upraveno uživatelem horal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Financ - mrkej, ty TNT jsou ukázkový britský pilotky !!

 

Mně se stowa fliegerchrono taky prostě líběj, ale cpát na to insýgnie RAF mi přijde doslova volaaké zmättené :) I když k limitování se více, než hodí.

 

Pánové, víte někdo, co je to zač, tem Christopher Ward ?? Nějaký investoři ze city, co se nuděj?  Dělali takové spíše rozpačité, či neurovnané  pilotky ( viz výše), ale nejčko mají na webu už i mnohem vyspělejší kousky, , a jak jsem se dočetl patří jim "motorárna", co dodává např. mestersinger pětidenní strojek na zakázku ..... Nepatří jim i sellita ?

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Financ - mrkej, ty TNT jsou ukázkový britský pilotky !!

 

Mně se stowa fliegerchrono taky prostě líběj, ale cpát na to insýgnie RAF mi přijde doslova volaaké zmättené :) I když k limitování se více, než hodí.

 

Pánové, víte někdo, co je to zač, tem Christopher Ward ?? Nějaký investoři ze city, co se nuděj?  Dělali takové spíše rozpačité, či neurovnané  pilotky ( viz výše), ale nejčko mají na webu už i mnohem vyspělejší kousky, , a jak jsem se dočetl patří jim "motorárna", co dodává např. mestersinger pětidenní strojek na zakázku ..... Nepatří jim i sellita ?

Cigi, uz to nehul. Tnt maj v sobe strojek Laco. Precti si to povidani na webu vyrobce az do konce.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...