Jump to content

Recommended Posts

Posted

Přítelkyni se s ocelového tahu dělá vyrážka. Rád bych koupil nějáký titan, nebo kaučuk, pokud možno oiriginál Tag Heuer, ale nemusí být. Co by jste k daným Tagům viz.foto dopručili ? Rozteč pro řemen 2Omm. Nákup bych rád uskutečnil v české republice.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Posted
Hirsch Hevea - kaučuk v bílé a černé, je to novinka, v případě zájmu naskenuju z katalugu

 

Zdravím -shodou okolností sháním něco podobného mohl bych poprosit o ten scan, předem děkuji

Maisel

Posted

s tahem bohužel neporadím, nemám kaučuk moc v lásce, každopádně ale můžu konstatovat, že tvoje přítelkyně má fantastický hodinky a opoznání lepší než všechny moje bývalé přítelkyně :thumbsup_anim:

Posted
Hirsch Hevea - kaučuk v bílé a černé, je to novinka, v případě zájmu naskenuju z katalugu

 

Děkuji. Já si myslím, že ten černý by k tomu popřípadě i mohl pasovat. Ty by jsi ho mohl sehnat? A jaká by byla tvoje cena?

Prosím tě, myslím, že by k nim mohl pasovat i nějáký spíše do šediva, nemáš nějákou ještě další možnost?

 

Posted

ještě to není v ceníku, takže cenu neznám, ale objednám a uvidíme ;)

šedý kaučuk? toho bys mohl dosáhnout třeba ušpiněním toho bílého...

ne, fakt šedý nemám...

Posted
ještě to není v ceníku, takže cenu neznám, ale objednám a uvidíme ;)

šedý kaučuk? toho bys mohl dosáhnout třeba ušpiněním toho bílého...

ne, fakt šedý nemám...

 

:thumbsup_anim: Ok, jak budou, tak mi prosím pošli cenovou nabídku. Já se mezi tím ještě poohlédnu jinde"

 

Posted

že vám do toho vstupuji...ale nebude ten kaučuk pro přítelkyni moc dlouhý? a přidělávat dírky asi nebude v tomhle případě zrovna krásné...

Posted
že vám do toho vstupuji...ale nebude ten kaučuk pro přítelkyni moc dlouhý? a přidělávat dírky asi nebude v tomhle případě zrovna krásné...

 

To máš pravdu, přítelkyně má totiž ručku jak moucha" Dnes změřím obvod a dodám míry. A co originál Tag Heuer, ten s kaučuku nic nevyrábí, nebo jak?

Posted
To máš pravdu, přítelkyně má totiž ručku jak moucha" Dnes změřím obvod a dodám míry. A co originál Tag Heuer, ten s kaučuku nic nevyrábí, nebo jak?

 

Ja jsem to u kamaradky veresil NATO reminkem. Do te doby mela problemy jakekoliv hodinky nosit. Na tenhle se docela zvykla. Ale nejsem se jisty, jak by se tve pritelkyni na hodinkach libil.

 

Posted

Hele, mám ruce věčně spocený a ulepený atd.... Jestli ta alergie nebude na prach a špínu mezi články tahu. Osobně, kdybych si týden neumil hodinky a tah dušbádem a pak s nima usnul, tak mám ráno pod tahem červený svědivý fleky. Zkus denně přežmoulat hodinky i s tahem mejdlem pod vodou nebo při silnějším zašpinění mezi články to vem mejdlem kartáčkem na zuby a uvidíš, že bude po alergii.

Posted
Hele, mám ruce věčně spocený a ulepený atd.... Jestli ta alergie nebude na prach a špínu mezi články tahu. Osobně, kdybych si týden neumil hodinky a tah dušbádem a pak s nima usnul, tak mám ráno pod tahem červený svědivý fleky. Zkus denně přežmoulat hodinky i s tahem mejdlem pod vodou nebo při silnějším zašpinění mezi články to vem mejdlem kartáčkem na zuby a uvidíš, že bude po alergii.

Není to tak jednoduchý, Jerrys, jsou lidi s alergií na nikl, například moje manželka, kterým běžný kovový tah způsobuje vyrážku. Ale vyčistit občas kovový tah nemůže být na škodu :).

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...