Přejít na obsah

Doxa into the ocean xl shark


Doporučené příspěvky

kolem 16,5 mm

 

Tak to musejí mít dobře udělané pouzdro. Já mám zápěstí kolem 17.5 a většina hodinek nad 42 mi sedí dost špatně. Je ale pravda, že nezáleží jen na velikosti. Už jsem měl dvoje 44ky a ty seděly taky OK. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 76
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

jen pro zajímavost, soudruzi v Číně dostávají pochvalu, dělají +2 vt,. denně

V cine? Neco mi uteklo a jsem opet mimo? :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pockej,pockej)), nejsem nejakej kovanej, ale: Sellita je eqiv. Ety, ne? Skoro stejny. Pak, kdyz je na hodinkach swiss made, tak by to mel byt rozdil, nez movt.swiss. A pokud me nesali zrak, tak Doxa je swiss made. Nebo me nekdo trolluje, nebo jsem troll ja :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne, je to divny. Takze Doxa je uz cinska?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Sellita se řešila tady

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/64783-zaj%C3%ADmav%C3%BD-n%C3%A1zor-sellita-sw200-vs-eta-2824/?hl=%2Bsellita+%2Bsw200

 

 

pro Tana, co je dneska jen něčí, švývarské, čínské, české, německé, ty majetky jsou tak propletené,  sídlí to tam, akcionáři jsou tuhle, výrábí tady a tady, montují jinde, Tomu se říká globalizace :-). A mně osobně je jedno jestli je to švýcar nebo čína, hlavně aby šlapaly jak mají. Spíš si myslím, že je to švýcar, ale jsou asi nějaké pobočky v Číně, nebo že by dělali jen určité serie pro Čínu? takhle jsem už naletěl, koupil jsem si kvalitní švédský rybářský naviák Abu Garcia a po rozbalení na mě to PRC taky vyběhlo :-)

Upraveno uživatelem Rudina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ted jsem to pochopil a boli me z toho u srdce.

Jinak se s Tebou uplne ztotoznuji, dnes je to tak, je to smutne. Neda se nic delat,ze? :))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze gratuluji jeste 1 k paradnim hodinkam a super presnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to beru, neboj. Stejne na tom neco je, takovy je dnesni global svet, my s tim nic neudelame. Evropa je uz v tahu, skoro ve vsem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ma nekdo modrou variantu, pro porovnani?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trošku mě štve, barva indexů je naživo jiná než na fotkách. na všech fotkách co jsem se díval, včerně těch mých, jsou indexy a vteřinová ručička krásně oranžová, ale naživo mají nádech víc do růžova, možná to dělá to, že indexy jsou lesklé a né matné.

Upraveno uživatelem Rudina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...