Přejít na obsah

Prim cal. 97 na výstavě Hodinky a klenoty 2014


Doporučené příspěvky

Mezi nasimy cleny jsou min. 3 majitele cal.97

 

Zajimal by me jejich nazor na muj nazor, zda ac praktiky neznamy kalibr ktery neoslovil ve sve dobe zadnym zasadnim zpusobem verejnost je financne cenejsi nez zachovale Orliky.

Upraveno uživatelem cody
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mezi nasimy cleny jsou min. 3 majitele cal.97

 

Zajimal by me jejich nazor na muj nazor, zda ac praktiky neznamy kalibr ktery neoslovil ve sve dobe zadnym zasadnim zpusobem verejnost je financne cenejsi nez zachovale Orliky.

 

Mezi našimi členy je minimálně 15 ks funkčních kal 97. Pár jich změnilo majitele, ale co vím, žádný nešel přes cenu Orlíků. Ani přes půlku odhadované ceny Orlíků.

Upraveno uživatelem financ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je větší pravděpodobnost udělat hromadnou fotku patnácti Orlíků :-)

Dochovalo se jich poměrně hodně, údajně se jich vyrobilo jen několik desítek kusů, procento dochovaných hodinek s kal. 97 je oproti ostatním zajímavým Primkám velký. Orlíků se udělalo 300, dochovaných je několik desítek kusů. Ještě míň je Elton Sportů, těch se mělo podle dosavadních znalostí udělat 600ks, mezi sběrateli jich je kolem dvaceti, s krabičkou a papírama jsou myslím dvoje, max. troje...

Primky číslo jedna budou vždycky Orlíky, na druhým místě mám trochu opomíjené Elton Sporty. Kal 97 je zajímavý českým datem a prototypovým stadiem, jinak mi to připomíná Poljoty, kterých je plný aukro.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako raritka dobré,ale jinak by méně bylo více,takže jen datum bez dne by byl lepší.

 

Tyto hodinky mají ještě jednoho bratra jen s datumovkou a v trochu jiném barevném provedení, také mi jejich číselník přišel takový vyváženější......  Ale nic naplat, kal. 97 je o level výše než 96, krásný kousek pro potěchu oka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by asi nebylo komplet..

To ne, ale nadpoloviční většina asi jo

 

Tyto hodinky mají ještě jednoho bratra jen s datumovkou a v trochu jiném barevném provedení, také mi jejich číselník přišel takový vyváženější......  Ale nic naplat, kal. 97 je o level výše než 96, krásný kousek pro potěchu oka.

Ukaž

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je větší pravděpodobnost udělat hromadnou fotku patnácti Orlíků :-)

Dochovalo se jich poměrně hodně, údajně se jich vyrobilo jen několik desítek kusů, procento dochovaných hodinek s kal. 97 je oproti ostatním zajímavým Primkám velký. Orlíků se udělalo 300, dochovaných je několik desítek kusů. Ještě míň je Elton Sportů, těch se mělo podle dosavadních znalostí udělat 600ks, mezi sběrateli jich je kolem dvaceti, s krabičkou a papírama jsou myslím dvoje, max. troje...

Primky číslo jedna budou vždycky Orlíky, na druhým místě mám trochu opomíjené Elton Sporty. Kal 97 je zajímavý českým datem a prototypovým stadiem, jinak mi to připomíná Poljoty, kterých je plný aukro.

 

Já mám číslo lehce přes tisíc a vím o dalších vysokých číslech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...