Plim Posted June 19, 2007 Report Posted June 19, 2007 Kdo z vas pozna hodinky ktere ma Standa na ruce? Popripade sem davejte vice odkazu na vseobecne zname lidi at o nich mame prehled http://www.slavia.cz/novinka.asp?id=13317&typ=
marosh Posted June 19, 2007 Report Posted June 19, 2007 ..to jsou ty co byly na Ukrajině pro DPHčko Mimochodem tak 90% ligových fotbalistů, co už něco má odkopáno a má na to, tak si pořídí Brajtle. A pak s nimi všichni jezdí na jednodenní výlet na Ukrajinu. Asi všichni mají stejný vkus nebo co.
Plim Posted June 19, 2007 Author Report Posted June 19, 2007 Mimochodem tak 90% ligových fotbalistů, co už něco má odkopáno a má na to, tak si pořídí Brajtle. A pak s nimi všichni jezdí na jednodenní výlet na Ukrajinu. Asi všichni mají stejný vkus nebo co. To taky nechapu,respektive nechci,ale zase je fakt,ze si vsichni kupujeme hodinky pro potlesk okoli a kdo rika,ze ne tak dvojnasob (asociace honeni) ps:Brejle miprijdou odporny...ovsem proti gustu
redd Posted June 19, 2007 Report Posted June 19, 2007 Mimochodem tak 90% ligových fotbalistů, co už něco má odkopáno a má na to, tak si pořídí Brajtle. A pak s nimi všichni jezdí na jednodenní výlet na Ukrajinu. Asi všichni mají stejný vkus nebo co. Na Ukrajinu je posílaj na "čumendu", když si začnou stěžovat na českou ligu
vor Posted June 19, 2007 Report Posted June 19, 2007 Už jsem to někde psal. Vypadá to jako MM. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.
midloch Posted June 20, 2007 Report Posted June 20, 2007 Kdo z vas pozna hodinky ktere ma Standa na ruce? Popripade sem davejte vice odkazu na vseobecne zname lidi at o nich mame prehled http://www.slavia.cz/novinka.asp?id=13317&typ= Breitling jsou překrásné hodinky, škoda že tyto mi trochu zavání fejkem a to dle odlesků které háže sklíčko. Antireflexe v podání firmy Breitling je taková, že žádné sklíčko není ani vidět a po odlesku ani vidu, z kvalitnějších fotek by se to dalo líp posoudit... Navíc si nejsem příliš jist, který Breitling for Bentley jeho kousek reprezentuje. Podobné jsem viděl v Bangkoku a to typy (s různými obnaženými strojky) které ještě ani do Breitlingu nedoběhly
Skeleton Posted June 20, 2007 Report Posted June 20, 2007 Opakovani je matkou moudrosti, aneb hodinky ve filmech ... http://jitteryjim.com/?page_id=432
African Posted June 20, 2007 Report Posted June 20, 2007 Opakovani je matkou moudrosti, aneb hodinky ve filmech ... http://jitteryjim.com/?page_id=432 Tleskám Skeleton, nějáké podobné stránky hledám už rok. Je tam toho až,až. Hezky se tím kochám a myslím, že nějáké filmečky zkouknu znovu"
farářskej Posted June 20, 2007 Report Posted June 20, 2007 Kdo z vas pozna hodinky ktere ma Standa na ruce? Popripade sem davejte vice odkazu na vseobecne zname lidi at o nich mame prehled http://www.slavia.cz/novinka.asp?id=13317&typ= Nevim, kdo je Standa Vlcek, ale s tema BfB vypada jako lacinej taxikar... nic proti Breitlingu, ale kazdymu na nej nenarostla ruka.
A@A Posted June 20, 2007 Report Posted June 20, 2007 Opakovani je matkou moudrosti, aneb hodinky ve filmech ... http://jitteryjim.com/?page_id=432 Heheh Skeleton objavil moju tajnu stranku odkial som identifikoval v jednom vlakne hodinky z Kuriera.
Mike. Posted June 20, 2007 Report Posted June 20, 2007 Opakovani je matkou moudrosti, aneb hodinky ve filmech ... http://jitteryjim.com/?page_id=432 Zajimava stranka, diky za ni.
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now