Přejít na obsah

El Nanovlákno


El Nano

Doporučené příspěvky

Mas tu moc pekne fotky. Ty pilotky jsou Tisellky? Na presnost te Miyoty si "stezuji" na wus pomerne dost. Vypada to na kvalitni strojek. Taky bych je rad zkusil, ale jsou vyprodane. Miyota nestiha dodavat. Ani se nedivim.

Tak at se dari a zase neco pekneho vyfot

Upraveno uživatelem AndyAaron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 360
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Není za co Honzo ;) To jsi mne dostal,že to jsou ony.Jsou pěkné,pořád se mi líbí,ale velmi často o nich žvaní manželka.Prý byly nejvíce šik,no nevím tedy.Zamiloval jsem se před necelými dvěma roky skrze Ondřejových fotek do 481 a jsem s nimi nadmíru spokojen.Myslím si,že tak dlouho jsem jiné hodinky neměl,nebudu-li počítat dětské Primky a vlastně Mováda.

Coltíky pořád vlastním,teď je hlídá jeden kolega z fóra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@AndyAaron: Díky Andy, ale na Tvoje fotky z NY to nemá ;)...jinak ano, jsou to Tiselly, původně jsem je vzal jen tak na zkoušku, ale oblíbil jsem si je.

 

@mlsoun1: jo ty modrobílé 481 jsou super, nedivím se Ti, každopádně kdybys chtěl na chvíli někdy Monstra zapůjčit, tak se ozvi ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě asi taky :D ale na některých fotkách ta kombinace střibrnýho cifru a kovovýho náramku vypadá docela jednotvárně.

 

Díkes ;) jinak Tisellky jsou se svou velikostí ideální, 40 mm je akorát. Akorát teď se na ruku moc nedostanou, furt nosím Steiny nebo jiné potápky. 

 

Nebo, že bych zkusil sehnat skx pepsiny na léto? Přeci jen s Certinama do moře nepolezu :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakozto Certina owner mi prijde, ze DSka na tahu maji polovicni koule. Nutno ale dodat, ze to jsou sportovni hodinky, tak nechapu, proc je porad hazi na toho "krokodyla". Kdyz krokous zdechl, hodil jsem je na racing kuzi a je to daleko lepsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Maxel: ty 7002 taky nejsou špatný, ale skx009 jsou prostě skx009 :D

 

@siwi: ta kůže jim sluší, o tom žádná. Před cca 3,5 rokem, když jsem je pořizoval, tak varianta na kovovým náramku ani nebyla. Ta přibyla až později. Ale od té doby mě láká, byly by to potom úplně jiný hodinky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Andy: můj krokouš taky zdechl...první ránu mu zasadili v Koscomu při výměně baterie a dorazil ho náš kocour, když jen tak bezprizorně ležel na stole :D takže teď vymejšlím náhradu a tím, že poslední dobou kůži moc nemusím, tak mě napadl ten kov

 

@kuncák: jo přesně, jsem na rozpacích ze stejného důvodu. Zase tu nudu můžu občas trochu oživit tvou oblíbenou kombinací  :lol2:

 

post-24687-0-21005600-1464116655_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem za tah, vypadaji cisteji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...