Přejít na obsah

El Nanovlákno


El Nano

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 360
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsíci...

Včera se mi poprvé dostaly pod ruku nové pětky a musím říct, že se mi líbí! Udělaný jsou pěkně, na nové logo jsem si v podstatě zvykl a už mi vlastně přijde hezčí než to staré. Oproti SKX vítám vrtané nožky, protože tyhle hodinky si o střídání řemenů a náramku vyloženě říkaj. Ty to prostě chtěj. Silikonový řemeny jsou příjemný a na první pohled vypadaj pohodlně. Zdánlivě jemnej mesh taky nevypadá vůbec špatně. A že mají jen 100 m vodotěsnost? Who cares! Za ty prachy, co víc si přát! Potápek mám stejně tolik, že nevím co s něma a vůbec...stejně provozuju maximálně kancldajving. Navíc ono těch 10 ATM něco vydrží a pokud bych se někdy šel vyloženě potápět, tak si vezmu buď PADI želvy nebo noudejty. Sečteno podrženo se tohle Seiku povedlo a už začínám přemýšlet, po které variantě sáhnu.

post-24687-0-07801400-1570184704_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

Po čase mám zase ve sbírce digitálky a ne jen tak ledajaké. Konkrétně Casio G-Shock G-Squad GBD-H1000-8ER  Kromě optického senzoru, který měří nejen tepovku, ale taky detekuje průtok krve pod kůží, mají také akcelerometr, který počítá kroky a měří zrychlení, magnetický senzor (kompas), tlakový senzor (výškoměr, barometr) a teploměr. 

IMG_1462 - kopie.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • Po roku...
  • po 2 týdnech...
před 20 minutami, Pivas napsal:

Super fotka.👍 Snad se jednou taky dočkám. 

A ohledne squale,jak by si hodnotil tento kus? Mam squale matic a spokojenost, atmose jsem zkousel a taky se mi líbili. 

Díky! Jednou to přijít musí! :D

 

Ad Squale. Subjektivně mám rád o něco menší hodinkya tahle limitka je docela "chunky". Každopádně díky spojení s Drass Galeazzi to jsou hodinky s příběhem a navíc pěkný a dobře udělaný. Dalo by se říct, že maj koule. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...