Přejít na obsah

Jaké Rolex máte právě na ruce?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 22,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

mám kombajny od VW/Audi už léta (zcela subjektivně) asociované za symbol průměrnosti, nudy a nastupující fotrovské impotence

Se mi tak zdá (ale úplně nistý si nejsem), že to "modré pozadí", na kterém _tkol_ fotil hodinky nebude audi ani VW. Podle tvaru okýnka a náběhu blatníku bych to viděl na něco, co má v označení 911. Tak zrovna tady bych nudu a průměrnost nehledal. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Ale v pohode:) obcas si rikam jestli ty fotky hodinek naaranzovany tak, aby bylo videt, kdo ma jaky audi, mercedes, bmw atd. jsou v pohode nebo uz moc pozersky, dneska vecer je to u me v ty druhy kategorii:)

Fakt je ze semtam to tu pripomína richkids instagram fotky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Volové, miláška mám v servisu a sám musím v jedné takové pučené plečce trpět - a vy byste to ještě tunili liščím ohonem  :lol2:

 

Dnes mi z chronodeprese pomáhal kolega Clockyclock...

post-18308-0-64989200-1475012461_thumb.jpg

 

A učinil jsem důležité zjištění: GMT2 odteď už jen na RC3 ještěrce - napiglovanej tah je nuda a jako magnet na škrábance nekonečná pruda...  :cool02:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes povinná návštěva Rolex butiku na Oxford street. No, výběr slušný až na úplně chybějící modely Subů a podobných sportovních modelů. Z GMT II měli jen zlaté Pepsiny. Milgy měly všechny včetně modrých, nostalgicky jsem vzpomínal :-)

e7f58f53e072d5fce6a9c8bc3c93f811.jpg

c9eb3a0d7001d3ed96ef996425e9a901.jpg

Uzivaj London, zil som tam rok tak celkom dobre ho poznam :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Volové, miláška mám v servisu a sám musím v jedné takové pučené plečce trpět - a vy byste to ještě tunili liščím ohonem :lol2:

 

Dnes mi z chronodeprese pomáhal kolega Clockyclock...

 

A učinil jsem důležité zjištění: GMT2 odteď už jen na RC3 ještěrce - napiglovanej tah je nuda a jako magnet na škrábance nekonečná pruda... :cool02:

škrábanec Ti vadí jen ten první, pak přesvědčíš sám sebe že je to vlastně "vintidž" a seš v poho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...