Přejít na obsah

Jaké Rolex máte právě na ruce?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 22,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 4 hodinami, Violoncello napsal:

Učím se je nosit i fotit ❤️

IMG_20210718_155406.jpg

PSX_20210718_154536.jpg

Ale ta radost z fotek úplně čiší. Je to něco jinýho, když se jich dočkáš a pak je fakt nosíš oproti tomu, když to někteří kupují na investici nebo kšeft. @Povidláčeknedávno taktéž, je vidět, že to byly vaše vysněný!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 37 minutami, Radik napsal:

Ale ta radost z fotek úplně čiší. Je to něco jinýho, když se jich dočkáš a pak je fakt nosíš oproti tomu, když to někteří kupují na investici nebo kšeft. @Povidláčeknedávno taktéž, je vidět, že to byly vaše vysněný!

Radost má pro mě větší cenu, než obchod 🙂 Ale má cesta k R nebyla přímá a už vůbec ne logická. Ale s manželkou taky... no nic 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, exell napsal:

Tohle jsou prostě nejhezčí GMT od R. Za mě i celkově R s lunetou. Snad je někdy zase začnou vyrábět. Tak šťastnou cestu! :D 

Dakujem... Ano su krasne a mal som velke stastie te sa mi ich podarilo kupit len par tyzdnov pred tym ako ich stiahli. Myslim ze este skor ci neskor budu... cierne GMT v ponuke proste byt musia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 30 minutami, Vortex-Tempus napsal:

Dakujem... Ano su krasne a mal som velke stastie te sa mi ich podarilo kupit len par tyzdnov pred tym ako ich stiahli. Myslim ze este skor ci neskor budu... cierne GMT v ponuke proste byt musia.

Vůbec mi to nepřipomínej. Před dovolenou jsem tenkrát odmítl nový kus se slevou a po dovolené ho zrušili :D Moc jsem si gratuloval :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Vit napsal:

LSD look

Wow, pěkná fotka 👍 Jsi mi připomněl před lety osobní návštěvu u Alberta Hofmanna ve Švýcarsku, kde mi daroval knihu Inside Outlook s věnováním. Hodinu jsme spolu chodili po lese a povídali si, neuvěřitelný celoživotní zážitek 🙏

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 33 minutami, African napsal:

Wow, pěkná fotka 👍 Jsi mi připomněl před lety osobní návštěvu u Alberta Hofmanna ve Švýcarsku, kde mi daroval knihu Inside Outlook s věnováním. Hodinu jsme spolu chodili po lese a povídali si, neuvěřitelný celoživotní zážitek 🙏

Děkuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...