Přejít na obsah

Jaké Rolex máte právě na ruce?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

Jaký máte subjektivní dojmy s EXP II oproti SUBc/GMT2c co se tyka velikosti?

 

subjektivně: mám lovečák 17,5 a expy se mi nosí velice pohodlně, ale ano, jsou to "větší" hodinky. tah se zužuje z 21 na 17mm, což mi na začátku přišlo trochu divné, ale zvyknul jsem si a je to velmi pohodlné. keramické suby jsem nenosil, jen si je několikrát zkoušel na ruku - díky tvaru pouzdra a nožek působí mnohem větší než 40mm.

expy2 se mi moc líbí, suby mě nechávají chladným:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 22,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak polárkáč doma... Holt byl tady velkej kolektivní tlak a já jsem povahy chatrné... :D

Čéče, tohle je snad jediny, co me nechava chladnym. Az na "teplakovky" a aktualne tedy i expy jednicky...

Ale samozrejme uzivej, Rolex je Rolex. :-)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Upraveno uživatelem 969
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čéče, tohle je snad jediny, co me nechava chladnym. Az na "teplakovky" a aktualne tedy i expy jednicky...

Ale samozrejme uzivej, Rolex je Rolex. :-)

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

No uvidíme jak dlouho mě budou bavit, na zacatku mi prisly dost velky, ale ted uz mi to ani neprijde... bila je jinak super jen me mrzi ze se na ni ztraci indexy takze nejhezci jsou asi v seru kdyz svitej... :)

 

Ahoj Honzo čeče, já Expy jedničky žeru, miluju a budou,jj budou

Je to zas otazka subjektivnich preferenci "nekdo holky, nekdo vdolky"... ;) ja osobne jsem k Exp 1 zatim taky jeste nedospel, nebudi ve me zadny emoce, mozna casem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje první RLX. První fotka ze včerejška cestou domů z jejich nákupu na kafíčku v Průhonicích a druhá z dneška v Mikulově.  

Super velká gratulace :-) Asi jediný model hodinek na planetě kde mi nevadí absence datumu....parádní, tak ať ti jdou hezky přesně dle Rolex rules :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...