Přejít na obsah

Jaké Rolex máte právě na ruce?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

Na hodně dlouhou dobu konec chrono cesty. Nikdy mě nenapadlo, že budu mít tyhle hodinky a dokonce se mi na začátku ani trochu nelíbily:-) Nechce se mi ani přemýšlet co jsem mohl ušetřit, kdybych si je koupil rovnou, ale byla by to zase nuda. Takže konečně na ruce. 

 

post-34461-0-39469500-1490337713_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 22,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Na hodně dlouhou dobu konec chrono cesty. Nikdy mě nenapadlo, že budu mít tyhle hodinky a dokonce se mi na začátku ani trochu nelíbily:-) Nechce se mi ani přemýšlet co jsem mohl ušetřit, kdybych si je koupil rovnou, ale byla by to zase nuda. Takže konečně na ruce. 

Úplně stejný příspěvek jako bych mohl napsat já.

Jen s jinou fotkou :-)

post-13450-0-48580900-1490338800_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na hodně dlouhou dobu konec chrono cesty. Nikdy mě nenapadlo, že budu mít tyhle hodinky a dokonce se mi na začátku ani trochu nelíbily:-) Nechce se mi ani přemýšlet co jsem mohl ušetřit, kdybych si je koupil rovnou, ale byla by to zase nuda. Takže konečně na ruce. 

 

Mám to úplně stejné, jen jsem je k plné spokojenosti koupil před cca půl rokem. Tento nadčasový jednoduchý design bez barviček je skutečně horký favorit na definitivky nebo alespoň na hodně dlouho. Gratuluji 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebudu vas napinat - hodinky nejsou moje, ale vaze se k nim fajnova hodinkarska historka. Sedim na Dallas Love Field, cekam na letadlo a prijde borec s temahle hodinkama. Tak na ne samozrejme cucim. A za chvilku na me vybali, ze vidi, ze mam rolady, jakej je to model a jestli znam rolexforums.com. Jasne, ze znam, pekny hodinky, mu rikam. A borec, ze ma doma vsechny vintage Daytony vcetne Paul Newman, vsechny barevny varianty Day-date atd. Takovej americkej sibir :). Pak klasika, vymena hodinek a spolecnej vristsot.

 

https://www.rolexforums.com/showthread.php?t=528502

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja tu neziju natrvalo, od zacatku ledna jsem v Dallasu a ted jsem na skok zaletel do Fremontu (Bay area), kde mame taky kus firmy. Pristi stredu letim zpatky do Cech. A k otazce - neco se mi tu libi, neco se mi tu nelibi, ale tezko soudit, protoze tu jeste porad nejsem tak dlouho, abych si zazil opravdu neprijemny zazitky, podle kterych bych to mohl opravdu zhodnotit. Kazdopadne uz se tesim domu, rodinu jsem tu mel v unoru a uz je to dlouhy... Do USA jezdim rad, pokazdy se sem tesim, ale pokud k tomu nebude opravdu silnej duvod, stehovat bych se sem nechtel. Libi se mi u nas.

 

d53452ee73c72c8b216015612f0f24a5.jpg
 

Teda ten nato řemen jim moc nesedí... Jak se ti tam žije? Kouká amíci ve městě už přešli komplet na SUV :)

Upraveno uživatelem skalis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...