Přejít na obsah

Jaké Rolex máte právě na ruce?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 22,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Za pár dní je budu mít 20 let a byly to moje první porádné hodinky. Tak jsem je vytáhl zpátky do prostredí, kde mi vždy sloužily nejlépe. Za ta léta 2x bežná kontrola u pana Bechyne a stále šlapou jak švycarské hodinky :-)

post-27454-0-33389400-1518162701_thumb.jpeg

post-27454-0-14962700-1518163851_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Paráda!!! Ale niečo mi na nich chýba..., že by kyklop? :)

Ano, uz jsem to tu vysvetloval nekolikrat :-) Ve zkratce - vadil mi, tenkrat mi jeste v Rolex servisu v Dubaji v pohode sklicko s kyklopem vymenili za verzi bez nej z ?no date? verze. Puvodni mam jeste schovane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, uz jsem to tu vysvetloval nekolikrat :-) Ve zkratce - vadil mi, tenkrat mi jeste v Rolex servisu v Dubaji v pohode sklicko s kyklopem vymenili za verzi bez nej z ?no date? verze. Puvodni mam jeste schovane.

Ano, uz jsem to tu vysvetloval nekolikrat :-) Ve zkratce - vadil mi, tenkrat mi jeste v Rolex servisu v Dubaji v pohode sklicko s kyklopem vymenili za verzi bez nej z ?no date? verze. Puvodni mam jeste schovane.

Super prace!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, uz jsem to tu vysvetloval nekolikrat :-) Ve zkratce - vadil mi, tenkrat mi jeste v Rolex servisu v Dubaji v pohode sklicko s kyklopem vymenili za verzi bez nej z ?no date? verze. Puvodni mam jeste schovane.

 

Ospravedlňujem sa... ale Tvoje predchádzajúce vysvetlenia mi nejako unikli ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A Sea Dwellery nepřicházely v úvahu místo Subů aby se nemuselo měnit sklo?

1. SD byly znatelne vyssi na ruce. Byly i o neco drazsi a ja sem si tenkrat na ty Suby dlouho setril a nechtel davat penize navic

2. Potapim se jen rekreacne (mam neco vice jak 300 pomoru a nikdy vice nez do 50ti metru) tak mi 300m WR stacilo. :-)

3. Ze mi kyklop dost vadi a nezvyknu si nej mi doslo az po par tydnech.

 

Nastesti to tenkrat dobre dopadlo, Dnes uz by to sklo oficialne pry nevymenili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ospravedlňujem sa... ale Tvoje predchádzajúce vysvetlenia mi nejako unikli ;)

Neni treba, jsem na to zvykly. :-) Kdyz jsem je daval na prvni servis (misto tahu byly na nejakem gumovem reminku) tak mi slecna na prijmu snazila taktne naznacit, ze mozna nejsou originalni a musela se poradit s majitelem. Prijemne jsme si pak o kyklopech a zpusobech co lide pouzivaji na jejich odstraneni popovidali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...