Přejít na obsah

Jaké Rolex máte právě na ruce?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 22,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Hlásím, že jsou na ruce a mám k nim fajn příběh. Hodinky jsem objednal hned v den kdy bylo jejich představení na Baselworldu. Očekával jsem, že je dostanu na ruku nejdříve na podzim a proto jsem byl hodně překvapený, když včera zazvonil telefon od Bechyňů a milá paní mě řekla, že má hodinky připravené k vyzvednutí. Celá věc byla o to více vzrušující, že jsem právě včera oslavil své čtyřicáté narozeniny a tak mám v kartě zapsáno toto pro mě významné datum. Jsem zatraceně spokojený parchant.

Nádhera... Já jsem také někde pod číslem 10... Už se těším....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že jsou na ruce a mám k nim fajn příběh. Hodinky jsem objednal hned v den kdy bylo jejich představení na Baselworldu. Očekával jsem, že je dostanu na ruku nejdříve na podzim a proto jsem byl hodně překvapený, když včera zazvonil telefon od Bechyňů a milá paní mě řekla, že má hodinky připravené k vyzvednutí. Celá věc byla o to více vzrušující, že jsem právě včera oslavil své čtyřicáté narozeniny a tak mám v kartě zapsáno toto pro mě významné datum. Jsem zatraceně spokojený parchant.

Nejde o to vyhrát, ale zúčastnit se :-) Velká gratulace samozřejmě...jsou super. Velké R už ve mě zase hlodá a myslím že mi někdo hází drogy do pití, protože mě začíná fascinovat Explorer jednička.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že jsou na ruce a mám k nim fajn příběh. Hodinky jsem objednal hned v den kdy bylo jejich představení na Baselworldu. Očekával jsem, že je dostanu na ruku nejdříve na podzim a proto jsem byl hodně překvapený, když včera zazvonil telefon od Bechyňů a milá paní mě řekla, že má hodinky připravené k vyzvednutí. Celá věc byla o to více vzrušující, že jsem právě včera oslavil své čtyřicáté narozeniny a tak mám v kartě zapsáno toto pro mě významné datum. Jsem zatraceně spokojený parchant.

Gratulace!! To se to pěkně sešlo. Já byl taky překvapen, asi dva týdny zpět jsem ověřovat datum dodání a bylo mi řečeno, že v srpnu, takže moje překvapení bylo podobné.

 

Já to mám zase na pár dní od prvních kulatin založení firmy, co mi tohle dovolila, ale narozeniny takhle přesně, to je ještě lepší trefa.

post-34528-0-86156100-1529523824_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem M.S.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že jsou na ruce a mám k nim fajn příběh. Hodinky jsem objednal hned v den kdy bylo jejich představení na Baselworldu. Očekával jsem, že je dostanu na ruku nejdříve na podzim a proto jsem byl hodně překvapený, když včera zazvonil telefon od Bechyňů a milá paní mě řekla, že má hodinky připravené k vyzvednutí. Celá věc byla o to více vzrušující, že jsem právě včera oslavil své čtyřicáté narozeniny a tak mám v kartě zapsáno toto pro mě významné datum. Jsem zatraceně spokojený parchant.

Gratulace!! To se to pěkně sešlo. Já byl taky překvapen, asi dva týdny zpět jsem ověřovat datum dodání a bylo mi řečeno, že v srpnu, takže moje překvapení bylo podobné.

 

Já to mám zase na pár dní od prvních kulatin založení firmy, co mi tohle dovolila, ale narozeniny, to je ještě lepší trefa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...