Přejít na obsah

Jaké Rolex máte právě na ruce?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 22,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Fakt nevis? Tak ja ti to tajemstvi povim. Jde o to, ze to davas fotku na verejne diskuzni forum, tak se tak nejak predpoklada, ze to delas proto, abys dostal feedback a rozproudil diskuzi. Nikdo nikomu nic netlaci. Jen v logice diskuzniho fora pridavam svuj nazor, ze to vypada hnusne, jako prdel. ;) :)

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale vim a moc dobre, ale chovam nazor ve slusnosti dle predpokladu tohohle fora, nemusim se hned zakonite osivat sprostejma slovama a bejt jakoze hustej. Coz mi tady posledni dobou na foru prijde dost casto a celkem me to vadi.. A jinak ja feedback nechtel, spis sem oznamoval, co se mi libi a reagoval na pripominky na Patrikovo kuzi na subech. Nechme to bejt, o noc nejde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak proc pises, ze nevis, o co jde? :-) Nee, jen si delam srandu. Nicmene sprosty jsem teda v zadnem pripade nebyl, nez jsi to vyhrotil. Napsal jsem, ze je to strasidelna kombinace a ze me z tech keramik na doma spichnutem remenu s krivyma stehama (to jsem si dokonce odpustil, takovy su ja jemnocitny) "vomejou". To je vlastne vse mily Watsone. A jedeme dale mocalem cernym kolem bilych skal.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale vim a moc dobre, ale chovam nazor ve slusnosti dle predpokladu tohohle fora, nemusim se hned zakonite osivat sprostejma slovama a bejt jakoze hustej. Coz mi tady posledni dobou na foru prijde dost casto a celkem me to vadi.. A jinak ja feedback nechtel, spis sem oznamoval, co se mi libi a reagoval na pripominky na Patrikovo kuzi na subech. Nechme to bejt, o noc nejde...

Upřímně řečeno, je mi fuck, jestli se moje Suby na kůži někomu líbí nebo ne. Pokud Hasňovi udělá dobře, když napíše, že je to hnus, pak jsem rád i já, že mu to udělalo dobře, protože na světě je nejvíc, když je člověku dobře ať už ho k tomu pocitu vede cokoliv :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze nevim proc sou ty komenty zas tak husty... to je cely, jak kdyby se to stavalo standradem, nemam na myski jen tohle vlakno. Ale to je fuk, me je do toho houbeles, spis me to stve, jak sem psal. A ten remen byl pouze ilustracni, prvni na googlu, ja bych si ho nechal vyrobit od mistnich borcu, tak jako uz nekolikrat na Pamy.

Ale jinak pohoda jazz o nic nejde, reagoval sem protoze v x vlaknech do sebe furt nekdo prudi a misto tematu se resi ega... uz koncim, peace;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...