Přejít na obsah

Jaké Rolex máte právě na ruce?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 22,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak mám pocit, že se nám tady rozmáhá foliofilie ... na druhou stranu, se pak v prodejní sekci budou nenošené hodinky ve fóliích dobře vyjímat :D

 

Tak jsem to zkusil taky ... no není to ono :D :D :D

 

Vzhledem k rytině na dýnku můžeš asi fólie vynechat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám pocit, že se nám tady rozmáhá foliofilie ... na druhou stranu, se pak v prodejní sekci budou nenošené hodinky ve fóliích dobře vyjímat :D

 

Tak jsem to zkusil taky ... no není to ono :D :D :D

 

Škoda, že se místo o fóliích zrovna nemluvilo o šprckách, docela bych chtěl vidět, jak by ses s tím popral :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty folie mi pripominaji:

 

To je tak výstižný, že už to snad ani líp nejde...Bylo by zajímavé vidět hodinkovou adaptaci  :lol2: . Nosit fólie je fakt úchylný. Mně to zase připomnělo jednu večeři v Japonsku, kde servírovali jídlo na fólií obalených holkách. Folie pryč a užít si obsah!  :lol2:

Upraveno uživatelem AdaMoss
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pred vyse mesiacom som riesil dilemu, ktore zlate Rolexy si mam zaobstarat. Dospel som k zaveru, ze si este nejaky ten rok, dva, tri...pockam, resp. dospejem do precious metals. To premyslanie vsak neostalo bez ujmy a tu je vysledok: Mame som zaobstaral Datejust s ruzovym cufernikom, pre otca Datejust 36 s bielym cifernikom, no a pre seba: Hulk, kedze cierne Suby su v servise so zahmlenym kyklopom

post-12690-0-26925400-1551891594_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem Tommy_PP
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pred vyse mesiacom som riesil dilemu, ktore zlate Rolexy si mam zaobstarat. Dospel som k zaveru, ze si este nejaky ten rok, dva, tri...pockam, resp. dospejem do precious metals. To premyslanie vsak neostalo bez ujmy a tu je vysledok: Mame som zaobstaral Datejust s ruzovym cufernikom, pre otca Datejust 36 s bielym cifernikom, no a pre seba: Hulk, kedze cierne Suby su v servise so zahmlenym kyklopom

 

Tak to už áno tak sa mi to páči ako si to podelil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...