Přejít na obsah

Jaké Rolex máte právě na ruce?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 22,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ávo a Tomáši, díky za ty fotky (zcela vážně) ... když vidím ty fotky "na živo", tak jsem z BLRO rychle vychladnul. Hodně mě lákal jubi+ty barvy, ale na vašich fotkách se zdají oproti fotkám z časopisu dost bledé :( ... popravdě moc nechápu ty hysterie a čekačky u AD. Klasické Batmany mi přijdou zajímavější, Existenceho vyladěnky úplně super. Tady se dostavuje stejné zklamání (pro mě), jako u modrých, keramických PO.

Myslím, až je uvidíš naživo venku, nebo na slunci, je to uplně jiná červená a modrá. A právě barva  lunety mě dost  bere, více než tah se super mikroregulací.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak mam z BLRO stejne smisene pocity... jen se utesuji ze ty fotky jsou pod umelym svetlem nebo s nedostatkem svetla... Na prirozenem svetle busou skvely si myslim... :)

Když vidím barvy BLNR a BLRO pod stejným osvětlením, také nic moc.

 

post-14379-0-09770500-1552850916_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak si spokojenej co? ;)

Na tahu se mi libi o kousek vic,ale i guma vypada fajn..

 

mel jsem z nich strach - preci jen platina je platina. ale na ruce sedi super a ty dve tupky na lunete, co jsem uz zvladl, mi vubec nevadi.

 

na tahu jsou super, ale ja radsi kaucuk? a ta rolex guma je udela lehcima a ty 'packy' na vnitrni strane jsou super, diky nim ty hodinky 'nejezdi' po ruce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...