Přejít na obsah

Jaké Rolex máte právě na ruce?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 22,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Eric Ku zrejme vedel o com hovori, ked spominal na jeho Instagrame @fumanku evidentny rozdiel farieb medzi early (Mk I) a late (MK II) lunetami. Moje tzv. MK I, vidite niekde tu modru? :-)

 

To není pepsi, ale jahodová milka  :wub: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Takhle vedle sebe...

Toto je nejaka picovina.. fotka sama o sebe strasna, tazky postproces. Su aj nejake relevantne k dispozicii? Luneta by mala byt stale ta ista. Na rlx forums chalani co pridavaju nove prirastky od AD tak v zavislosti od svetla su tiez extremne blede (fialovo ruzove ked chceme nadavat) , ziadna MK1 a MK2

Upraveno uživatelem tedwine
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto je nejaka picovina.. fotka sama o sebe strasna, tazky postproces. Su aj nejake relevantne k dispozicii? Luneta by mala byt stale ta ista. Na rlx forums chalani co pridavaju nove prirastky od AD tak v zavislosti od svetla su tiez extremne blede (fialovo ruzove ked chceme nadavat) , ziadna MK1 a MK2

Je to vazne tak, par uz jsem jich videl nazivo a ty prvni byly fakt otresny. Tady foto primo ze zminovaneho profilu. Bez uprav.

 

b44e45a497efcf5f784a4dc687e062c7.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ziadna picovina, ja som ich videl viacero na vlastne oci, drzal som ich v rukach a je to pravda. K zmene doslo niekedy okolo Dec 2018, resp. na prelome 2018/2019.

 

Toto je nejaka picovina.. fotka sama o sebe strasna, tazky postproces. Su aj nejake relevantne k dispozicii? Luneta by mala byt stale ta ista. Na rlx forums chalani co pridavaju nove prirastky od AD tak v zavislosti od svetla su tiez extremne blede (fialovo ruzove ked chceme nadavat) , ziadna MK1 a MK2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...