Přejít na obsah

Jaké Rolex máte právě na ruce?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 22,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Presne nad tim jsem vahal... Zdali to zaurgovat na puvodni miste, aby vedeli... nebo radsi jit rovnou na nove, kde se mozna postaraji lepe... Tak trochu Sofiina volba... V kazdem pripade jsem napsal Bechynemu email, uvidim, jak se k tomu postaví...

 

Nicmene mezitim jsem zavzpomínal a .. nevim, jestli s tim přišel Ypo nebo wizard_ov, ale placnout o stul jsem nemel gule.. a tak jsem zavrel oci a placnul jemne o dlan.. na plocho.. trikrat.. :-o :-)post-15480-1557698199,92.jpg

Upraveno uživatelem petr_cha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne nad tim jsem vahal... Zdali to zaurgovat na puvodni miste, aby vedeli... nebo radsi jit rovnou na nove, kde se mozna postaraji lepe... Tak trochu Sofiina volba... V kazdem pripade jsem napsal Bechynemu email, uvidim, jak se k tomu postaví...

 

Nicmene mezitim jsem zavzpomínal a .. nevim, jestli s tim přišel Ypo nebo wizard_ov, ale placnout o stul jsem nemel gule.. a tak jsem zavrel oci a placnul jemne o dlan.. na plocho.. trikrat.. :-o :-) Screenshot_20190512-234114_WatchCheck.jpg

Hele jen malej postreh, kdyz meris presnost s odstupem jedny hodiny tak o to citlivejsi to je na odchylky mereni a chyby lidskeho faktoru! Tohle mereni uz samo o sobe je dost orientacni, takze je dost mozny ze silis i zbytecne... odstup mezi jednotlivyma merenima by mel byt aspon 1den...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...