Přejít na obsah

Jaké Rolex máte právě na ruce?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 22,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Když už tu byl nakousnut Rolex & Mercedes, ta mercedesí hvězda na roládách něco symbolizuje? Napadlo mě, jestli to není odkaz na Mercedes, která měla rolexky na krku když plavala přes kanál, ale to si asi spíš vymýšlím pohádky sám pro sebe, že? :-)

Někde jsme četl, že Mercedes třícípá hvězda znamená 3 různé druhy přepravy: Vzduchem, po zemi a ve vodě. Rolex to dle legendy přebral a aplikoval na svoje modely vzduchem(GMT), po zemi(Explorer) a vodou(submariner).

 

Beztak chtěl Rolex oslovit kolotočáře, kteří milují Mercedesy a flákl to na ručičku:))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nápodobně. Jak hodnotíš ty černý? Zatím jsem nikde neměl možnost je zkusit, chvíli jsem si hrál s myšlenkou ty svoje rhodium vyměnit za černý nebo bílý.

attachicon.gifIMG_5849.jpg

 

Hodnotím je velice kladně, za mě jsou decentní, včéra u Bechyněho jsem se rozhodoval zda bílé nebo černé...ta bílá je do stříbrné a navíc jsou "formálnější" než ty černé...tak na mě působí, u nových OP se mi více líbí rozvržení indexů (všechny stejné)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nápodobně. Jak hodnotíš ty černý? Zatím jsem nikde neměl možnost je zkusit, chvíli jsem si hrál s myšlenkou ty svoje rhodium vyměnit za černý nebo bílý.

IMG_5849.jpg

Měl jsem taky rhodium, nadherne, ale prostě neviděl jsem na ně, nebyl jsem schopný odečíst čas pod umělým světlem

 

 

Bílé a černé jsou skvele

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem taky rhodium, nadherne, ale prostě neviděl jsem na ně, nebyl jsem schopný odečíst čas pod umělým světlem

 

 

Bílé a černé jsou skvele

Mně se rhodium líbí pořád nejvíc a s čitelností zatím problém nemám. Spíš jen tak z rozmaru přemýšlím o změně.

Upraveno uživatelem ragu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...