Přejít na obsah

Jaké Rolex máte právě na ruce?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 22,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Skladem nebo jen v té vytríně k vyzkoušení? :) Já si vždy říkal, že zlaté bych prostě na ruku nevzal, že je to kolotoč, ale ty čokolády nevypadaj zle. Ten rubber, z toho jsem na rozpacích.

Ale, ty s těma šutrákama to už je přímo za mým prahem bolesti :)) To je tak pro Puff Daddy :)) Ještě si dát šutrák do zubu (jako šutrák ne jako šutrák :) ) , bilí boty k obleku, hřeben do zadní kapsy a hotovo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo by to koupil twl...ocelovky za takový prachy...to by musel být blázen :)

Pár nabídek už jsem odrazil a asi u mě chvilku zůstanou-sice se ke mně prej nehodí, ale já si občas vezmu lososovou barvu na tričko nebo košili - ať jsem in.. ;)

Ještě pro kolegu s yachtama-sice tohle srovnání není moc vypovídající vzhledem k pozici hodinek na ruce, ale aspoň pro představu...

 

super. Diky za srovnani! YM mi padnou perfektne, ale kdyz se divam, jak je mas obe na ruce tak mi prijdou skáje opticky mnohem větší než jen o 2mm.

Ach jo, blba to kombinace u mne - zápěstí jak 15 panna a na ty modrý sky se mi strašně líbí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Sklo megaparadni, ale ta vteřinovka.. ta je prostě infantilni.. blesk jak na swočkach... :-)

Ta vteřinovka je na tom právě super. Bez ní by to nebyly Milgy (jeden neúspěšný pokus s rovnou vterinovkou, který vedl k ukončení výroby modelu, už má Rolex za sebou)

post-44633-0-97851000-1585982443_thumb.jpg

post-44633-0-56373800-1585982452_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta vteřinovka je na tom právě super. Bez ní by to nebyly Milgy (jeden neúspěšný pokus s rovnou vterinovkou, který vedl k ukončení výroby modelu, už má Rolex za sebou)

 

Já bych svoje bleskovky za 1019 bez přemýšlení vyměnil. Největší problém aktuálních Milgů je ten, že místo vědců, je nosí lidi typu Hanychová.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych svoje bleskovky za 1019 bez přemýšlení vyměnil. Největší problém aktuálních Milgů je ten, že místo vědců, je nosí lidi typu Hanychová.

Spot on. A Suby nosí místo potápěčů Mareš a kopačky, protože nekonečné pořadníky (a ta hřejivá celebritní síla v nich nečekat) a ceny z nich dělají status symbol par excellence. Příběh a image současných Rolexů v kostce. Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je zvláštní, že když si koupí Rolexy někdo z fóra, obvykle se mu gratuluje, ale jakmile je má veřejně známá osoba, byly její pohnutky ke koupi "špatné". V takovém případě patří konkrétní modely na ruku jen představitelům příslušných profesí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...