Přejít na obsah

Jaké Rolex máte právě na ruce?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

V 12. 8. 2020 v 13:39, Kat251 napsal:

Díky.. Už jen Hulky, Daytony a končím s tím.. Batman x Batgirl neskutečný rozdíl.. v pátek sundám z ruky a v pondělí furt jedou..


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

V 12. 8. 2020 v 22:34, Locky napsal:

Přidávám se ke @Kat251, Batgirl mi též subjektivně přijdou lepší než Batman. Nejen rezervou nátahu, ale v kombinaci s velmi pohodlným jubilee sednou na ruku úplně parádně.
Foto včerejší:
 

 

Jsem ani netušil, že to dostaly takovou "pěknou" přezdívku. Každopádně se už rok snažim ten jubilee na nich přijmout a pořád marně. Za mě jsou to prostě sportovní hodinky, na který patří Oyster. Navíc mi hrozně vadí ty koncovky. Ale sto lidí... Jinak jsem docela zvědavej jak dlouho jim bude trvat zase přijít s modelem na oysteru, ale tipuju, že to zas tak dlouho nebude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 22,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jsem ani netušil, že to dostaly takovou "pěknou" přezdívku. Každopádně se už rok snažim ten jubilee na nich přijmout a pořád marně. Za mě jsou to prostě sportovní hodinky, na který patří Oyster. Navíc mi hrozně vadí ty koncovky. Ale sto lidí... Jinak jsem docela zvědavej jak dlouho jim bude trvat zase přijít s modelem na oysteru, ale tipuju, že to zas tak dlouho nebude

Naprosto souhlasím. BLNR by měly být na oysteru. Někde jsem viděl i Hulky na jubilee...a to byla imho úplná katastrofa.... prostě "půl vola, půl včely".


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

před 4 minutami, Radek124 napsal:

Paráda Martine - kdybych Tě neznal, chybělo by mi tam už jen velkopanské “a včíl si Vás kůpim všecky!” :rolleyes:

Spíš jsem přemýšlel, ze kterým jsem se v dětství "nestihl" projet 😉

Možná ten Ikarus ještě na nějaké lince v Pešti bude jezdit 🤔

Upraveno uživatelem dabelM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...