Přejít na obsah

Jaké Rolex máte právě na ruce?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 22,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

U LB sa mi paci sirsia spona tj. viac zlata je dobree :)

OP rozmerovo upone v poho, aj na mansie zapastie ale  o mi tam vadi...cifernik je obrovsky. Je mi jasne ze sa to zda hlavne kvoli hladkej lunety ale aj tak sa mi to zda moc...

btw: farba cifru s kombinaciou zlatych indexov mooc dobre :)

8A12D5AF-D71A-4658-96DD-35C9D2596DA4.jpeg

3A2E8F66-3245-4663-9EA9-EDE67E413232.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, ADIkov napsal:

U LB sa mi paci sirsia spona tj. viac zlata je dobree :)

OP rozmerovo upone v poho, aj na mansie zapastie ale  o mi tam vadi...cifernik je obrovsky. Je mi jasne ze sa to zda hlavne kvoli hladkej lunety ale aj tak sa mi to zda moc...

btw: farba cifru s kombinaciou zlatych indexov mooc dobre :)

 

Eh, víc zlata tam nebude ne? Střední link je stejně široký jako na 116613, rozšířily se ty ocelové krajní... Alespoň z fotek to tak vypadá. :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, tkol napsal:

Eh, víc zlata tam nebude ne? Střední link je stejně široký jako na 116613, rozšířily se ty ocelové krajní... Alespoň z fotek to tak vypadá. :) 

Akoze nemal som to ako s cim prirovnat tak sa spolieham na to co mi u AD povedali....a ze vraj je to sirsie :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak to bolo u nejakého “našeho” AD tak tie ich WL ma bavia už nejaký ten čas. Ja na ne čakám už 3+ roka a stále nič...

Bylo.. ale zase čekám na jiné věci.. recept, když jdu kolem, pokaždé se stavím a ptám se... když něco prodáváš dej jim to do komise a kupuj i věci co by jsi levněji koupil na Chronomagu od nich, jako DJ, ještě nedávno.. komu co dají nevím.. určitě to není jen kdo dřív přijde ...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak to bolo u nejakého “našeho” AD tak tie ich WL ma bavia už nejaký ten čas. Ja na ne čakám už 3+ roka a stále nič...

Bylo.. ale zase čekám na jiné věci.. recept, když jdu kolem, pokaždé se stavím a ptám se... když něco prodáváš dej jim to do komise a kupuj i věci co by jsi levněji koupil na Chronomagu od nich, jako DJ, ještě nedávno.. komu co dají nevím.. určitě to není jen kdo dřív přijde ...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...