Přejít na obsah

Jaké Rolex máte právě na ruce?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 22,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak bohužel člověk musí být v neznámÿch ( večerních ) lokalitách obezřetný. Kámoš letěl na dovču poznávat jižní ameriku a obrali ho asi 3x a to se mi před odletem smál😀 Stačí jih Francie, tam tě dokáže odstrojit frajer s bouchačkou raz dva, ale v praze myslím na pohodu. Díky bohu zatím žijeme ve velmi bezpečné zemi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, bradda napsal:

Tak to se nedivim. Pokud ses zapsal na WL na tehdy jeste nepredstavene hodinky, tak si asi jeste pockas...

Dobre píšeš, ospravedlňujem sa za nepresnú info. Pozeram ešte aj staršie maily kde sme si niečo potvrdzovali a 3,5r dozadu to boli Batman 116710 ( neskôr mailom riešené že môžu byt nahradené novšími 126710 ). Na Pepsi som sa písal hneď po predstavení v Baseli 2018.

Btw čo sa týka tých “lokalít”, raz podvečer som na CDG nastúpil do nesprávneho metra smer centrum ktoré stojí na všetkých tých okrajových pofidernych staniciach a zastávkach SZ Paríža...vtedy som mal na ruke EP1969, ale teda schovával som si ich statočne a tváril som sa že tam akože nie som...

Upraveno uživatelem matt81
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně, a jsem rád, že je mám. Po faceliftu mají už vše co od nich čekám 👍

Nejsem si jistej, jestli bych zvládl 41mm  OP/E1, když dosud jsem nosil max. 40mm RLX 😒 a na 42mm v SkyDwellerech se necítím.

Kdo se má s.át s jejich nastavením, když točíš více hodinek 🤔

Upraveno uživatelem dabelM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...