Přejít na obsah

Jaké Rolex máte právě na ruce?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

před 24 minutami, Vjace napsal:

To zase není můj případ. Jakmile je hezky a nebo jedeme na dovolenou za sluníčkem, tak je vozím sebou, protože ten cifr je prostě nádhernej. Jen jsem super opatrnej a nechce se mi to sloupnout, no. Holt každej máme něco 🙂 

jj, já vím, že to tak někteří z nás mají. už se tady na toto téma popsalo hodně stránek. hlavně, že ti dělají radost!

(moje babička si dávala dálkový ovladač do igelitu 🙂 )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 22,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 30 minutami, jenik77 napsal:

jj, já vím, že to tak někteří z nás mají. už se tady na toto téma popsalo hodně stránek. hlavně, že ti dělají radost!

(moje babička si dávala dálkový ovladač do igelitu 🙂 )

Moje babička taky. Takže tím se to vysvětluje, máme to v rodině 🙂  A my dva jsme možná příbuzní 😄 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 30. 9. 2020 v 10:52, Vortex-Tempus napsal:

39 je aspon pre mna dokonaly rozmer...

0DCE5E7A-0911-4561-B103-89A7B72182CB.thumb.jpeg.850bf1fc83e202a707fab14846cd4de6.jpeg

Hrozně dobrý hodinky, byl jsem si je zkoušet a až mě jednou přestane všechno bavit, koupím si něco takovýho a budou to takový finální naprosto univerzální hodinky pro každej den který nebudou budit zbytečnou pozornost (což mě poslední dobou občas štve na LVčku), rád je používáním za všech okolností pořádně obouchám a budou se mnou do konce života bez ohledu na nic. :) Hlavně seděj na ruce uplně fantasticky. Jestli jednou Submariner půjde dál, tohle bude moje náhrada. :)

Upraveno uživatelem JamesLurk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, JamesLurk napsal:

Hrozně dobrý hodinky, byl jsem si je zkoušet a až mě jednou přestane všechno bavit, koupím si něco takovýho a budou to takový finální naprosto univerzální hodinky pro každej den který nebudou budit zbytečnou pozornost (což mě poslední dobou občas štve na LVčku), rád je používáním za všech okolností pořádně obouchám a budou se mnou do konce života bez ohledu na nic. :) Hlavně seděj na ruce uplně fantasticky. Jestli jednou Submariner půjde dál, tohle bude moje náhrada. :)

Mozem len odporucit... Mam ich 3 roky a napriek tomu ze to je pomerne konzerva dizajn tak sa mi ubiehajucim casom pacia stale viac a viac. Myslim ze ak by ma zivot donutil vsetko ostatne predat tak tieto by ostali, respektive sli ako posledne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...