Přejít na obsah

Jaké Rolex máte právě na ruce?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 22,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

My bežná chamrad si môžeme nechať o jednom roku čakania len zdať. Ale priznávam, prestala má ta ich politika baviť, objednal som niečo od “kamosov z vedľajšej švajčiarskej dediny”. Ak sa ešte niekedy raz spamätajú a tie ich WL budú mat aj nejaký relatívne logicky vzorec, tak možno...tuto hru už s nimi odmietam hrať :)

Upraveno uživatelem matt81
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl pravdu ten Kat... asi je jen tak nesundám...

A k té čekčce... rozhodně nemám u nikoho žádné výhody... a zkušenost Kata se stejným termínem dodání mě v vím utvrzuje....poprvé jsem tam přišel vloni z ulice, že bych rád suby s datem a pepsi... suby byly za dva měsíce a pepsi za rok...mezitím jsem vzal ještě datejusty s ty byly asi za týden... hodinky prostě jsou....

95fda23b806fbe89361d11b4e900e114.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Denjl napsal:

Měl pravdu ten Kat... asi je jen tak nesundám...

A k té čekčce... rozhodně nemám u nikoho žádné výhody... a zkušenost Kata se stejným termínem dodání mě v vím utvrzuje....poprvé jsem tam přišel vloni z ulice, že bych rád suby s datem a pepsi... suby byly za dva měsíce a pepsi za rok...mezitím jsem vzal ještě datejusty s ty byly asi za týden... hodinky prostě jsou....

95fda23b806fbe89361d11b4e900e114.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Wow. Podľa všetkého je chyba vo mňe :). Asi im nie som sympatický, keďže o takýchto dodacích termínoch môžem len snívať :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wow. Podľa všetkého je chyba vo mňe :). Asi im nie som sympatický, keďže o takýchto dodacích termínoch môžem len snívať  .

Hele, já taky došel z ulice. Koupil Expy, objednal si Batmany, po roce je dostal, na Daytony čekám 3 roky, loni si objednal Pepsiny po roce je taky dostal, DJ36 pro manželku jsem dostal po 3 týdnech(tam nečeká dýl snad nikdo).... nikoho tam neznám.. nikam nedolézám.. myslím, že pokuď s tím nekšefuteješ, což si myslím i tu hlídají, tak ti občas něco dají..


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, Kat251 napsal:


Hele, já taky došel z ulice. Koupil Expy, objednal si Batmany, po roce je dostal, na Daytony čekám 3 roky, loni si objednal Pepsiny po roce je taky dostal, DJ36 pro manželku jsem dostal po 3 týdnech(tam nečeká dýl snad nikdo).... nikoho tam neznám.. nikam nedolézám.. myslím, že pokuď s tím nekšefuteješ, což si myslím i tu hlídají, tak ti občas něco dají..


Sent from my iPhone using Tapatalk

No jo, nevravím zase, že nič nedajú. No pepsiny za rok si myslím je aj tak slušné. Gratulujem k hodinkám, sú krásne. Máš už celkom peknú zbierku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...