Přejít na obsah

Jaké Rolex máte právě na ruce?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 22,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 27. 10. 2020 v 15:45, Denjl napsal:

Měl pravdu ten Kat... asi je jen tak nesundám...

A k té čekčce... rozhodně nemám u nikoho žádné výhody... a zkušenost Kata se stejným termínem dodání mě v vím utvrzuje....poprvé jsem tam přišel vloni z ulice, že bych rád suby s datem a pepsi... suby byly za dva měsíce a pepsi za rok...mezitím jsem vzal ještě datejusty s ty byly asi za týden... hodinky prostě jsou....

95fda23b806fbe89361d11b4e900e114.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

říkám to pořád, že hodinky jsou :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 10. 2020 v 19:51, Kat251 napsal:


Hele, já taky došel z ulice. Koupil Expy, objednal si Batmany, po roce je dostal, na Daytony čekám 3 roky, loni si objednal Pepsiny po roce je taky dostal, DJ36 pro manželku jsem dostal po 3 týdnech(tam nečeká dýl snad nikdo).... nikoho tam neznám.. nikam nedolézám.. myslím, že pokuď s tím nekšefuteješ, což si myslím i tu hlídají, tak ti občas něco dají..


Sent from my iPhone using Tapatalk

Tak to já zatím na DJ 41 čekám už něco málo přes 3 měsíce 😕

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Cyber napsal:

říkám to pořád, že hodinky jsou :) 

 

V 27. 10. 2020 v 15:45, Denjl napsal:

Měl pravdu ten Kat... asi je jen tak nesundám...
A k té čekčce... rozhodně nemám u nikoho žádné výhody... a zkušenost Kata se stejným termínem dodání mě v vím utvrzuje....poprvé jsem tam přišel vloni z ulice, že bych rád suby s datem a pepsi... suby byly za dva měsíce a pepsi za rok...mezitím jsem vzal ještě datejusty s ty byly asi za týden... hodinky prostě jsou....

Pokud je to takto v pohodě, prodejte mi prosím s maličkou přirážkou třeba ty svoje a kupte si jiné, když tedy jsou tak jednoduše k mání ...
(jsem na čekačce více než rok)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, Cyber napsal:

A jaký by jsi chtěl?

GMT-Master II - 126710BLRO - na ty už čekám více než rok
a
ČERNÉ ROLEX EXPLORER II - 42mm - ty chci koupit abych mohl ty, které mám prodat původnímu majiteli, který je chce zpět

Upraveno uživatelem Vit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja na obycajne Suby cakam 2 roky u 4 AD... povedat ze hodinky su sa bude dat az vtedy ked budu zakladne modely na predajni k okamzitej kupe. Pred 3 tyzdnami som sa bol len tak zo srandy zapisat na Milgy a dva AD ktore som navstivil nemali nic... ani 31 OP, ani ocelove DJ 41. Samozrejme neviem co mali v trezore ale kym to nie je vo vylohe tak neviem ci sa da s pohladu spotrebitela povedat ze hodinky su...

Nech nie som uplne OT... dnes mam z balkona vyhlad na hromadne testovanie naroda. 
 

9F8DF30F-EC0C-4F00-90B9-617C8441B716.thumb.jpeg.569ab23df3d0a8a875d2390d06019211.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle Ti trochu závidím, ale v tom dobrém slova smyslu Já pořád měřím přesnost
042DBB8A-9BE4-4F2D-AA5D-126AA584E2C8.thumb.jpeg.d915262615ad803b6b176dfe01b1e628.jpeg

Kamaráde, myslím, že zrovna ty s tvou hodně rozvětvenou sbírkou závidět nikomu nemusíš...Kolik jsi naměřil ?
Já zelené uložím k spánku a zítra nahodím taky baterkáče od konkurence
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...