Přejít na obsah

Jaké Rolex máte právě na ruce?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 22,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 52 minutami, pohlodekj napsal:

Po čtyřech měsících čekání jsem se konečne dočkal svých prvních Rolex 🥳

8D9D9355-EC93-44E4-9914-8A360E110B5F.jpeg

vitej v klubu, ja je dal na gumu 🙂 

 

Upraveno uživatelem sido
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, xcmaniax napsal:

Gratuluji! vidím správně že to je bicolor nebo to světlo zkresluje? A to se dnes čeká 4 měsíce i na DJ??

Nn, není to bicolor. Ale snad na všech fotkách, který jsem vyfotil ta luneta háže barvy skoro jako do žlutého zlata. V reálu tak naštěstí nevypadá, protože nejsem zrovna velký fanoušek bicoloru, ale třeba do toho taky jednou dozraju. Dřív jsem taky nechápal, jak se někomu můžou líbit rolexky 😀. Jinak 4 měsíce čekačky na DJ mě docela překvapily. Nabyl jsem tu na fóru dojmu, že to není úplně TOP žádaný model (já je teda dost žeru 🙂👌), tak že budou brzo k dostání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, pohlodekj napsal:

Nn, není to bicolor. Ale snad na všech fotkách, který jsem vyfotil ta luneta háže barvy skoro jako do žlutého zlata. V reálu tak naštěstí nevypadá, protože nejsem zrovna velký fanoušek bicoloru, ale třeba do toho taky jednou dozraju. Dřív jsem taky nechápal, jak se někomu můžou líbit rolexky 😀. Jinak 4 měsíce čekačky na DJ mě docela překvapily. Nabyl jsem tu na fóru dojmu, že to není úplně TOP žádaný model (já je teda dost žeru 🙂👌), tak že budou brzo k dostání.

Fotky skutečně zkreslují. Toto je jedna z žádanějších kombinací, já je měl jednou na jubilee tahu a mám teď trochu mlsnou na 36, ale asi na oyster tahu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, pohlodekj napsal:

Nn, není to bicolor. Ale snad na všech fotkách, který jsem vyfotil ta luneta háže barvy skoro jako do žlutého zlata. V reálu tak naštěstí nevypadá, protože nejsem zrovna velký fanoušek bicoloru, ale třeba do toho taky jednou dozraju. Dřív jsem taky nechápal, jak se někomu můžou líbit rolexky 😀. Jinak 4 měsíce čekačky na DJ mě docela překvapily. Nabyl jsem tu na fóru dojmu, že to není úplně TOP žádaný model (já je teda dost žeru 🙂👌), tak že budou brzo k dostání.

Však je luneta z bílého zlata, tedy má o trochu teplejší odstín než ocel a pod některými úhly a pod horším světlem je skoro do žluta... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 43 minutami, dabelM napsal:

Sedí na ruce líp než předchozí generace ?

Představ si na ruce moderní 16600, líp to stručně nesrovnám. Až budu mít v příštím životě čas, tak udělám nějaké subjektivní srovnání a možná i fotky... :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...